Skocz do zawartości
majkel_

Uchwyt samochodowy

Rekomendowane odpowiedzi

Ale skoro po roku trzyma słabo to już powinien być skreśolny :) Dowiedziałem się, że uchwyt nokia cr 115 jest w sam raz dla leona mimo, że w specyfikacji nie obsługuje tej szerokości, ale leon do na maksa rozsuniętego wchodzi i jeszcze się go zaciska. Cena ~20 zł, a podobno dobrze trzyma się szyby. Dzisiaj zamówię i napisze co i jak.

Jakie ładowarki używacie? Ja mam zamiar kupić motorole p513.

Sądziłem, że szukasz czegoś porządnego. Toż to prowizorka jest. Nie lepiej w tej cenie mate antypoślizgową i położyć na niej telefon?

a co do ładowarki to zdania uczonych są podzielone. Jeżeli to ta co myslę to napięcie podawane przez nią nie jest do końca znane. 2 jej posiadaczy narzekało na przegrzewające się HD2 ale to niekomicznie wina ładowarki.....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Słyszałem kilka opinii że uchwyt jest zaskakująco świetny, dobrze trzyma szyby, nie obniża się i ta cena jest po prostu dziwna, np. w mm kosztuje 70-80 zł. Jak dojdzie, napisze co i jak, cykne jakieś fotki. Muszę przyznać, że w porównaniu z Twoim wygląda wręcz śmiesznie :) Za taką cenę, warto spróbować. A co do ładowarki, jeszcze się wstrzymam. Z tym przegrzewaniem to niestety leon ma odpały z różnymi ładowarkami, nawet z oryginalnymi, jak np. htc cc c200

/Mam już uchwyt, jest super i gniecie nie tylko pod względem ceny/

Edytowane przez majkel_

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W jakim sensie?

Ma jakiś system antywstrząsowy??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    paaulo

Systemu antywstrząsowego nie ma, ale nie ma też długiego ramienia na którym mocowany jest telefon.

Telefon jest blisko szyby, co w połączeniu z na prawdę mocną przyssawką daje bardzo dużą stabilność.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dokładnie. Przyssawka naprawdę imponująca :) Polecam uchwyt, nadaje się idealnie do hd 2.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A mnie z kolei interesuje coś co działa w oriętacji horyzontalnej i pionowej, coś co nie porysuje mi telefonu, coś co będzie pasowało do innych telefonów jeszcze i będzie dobre :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Polecam nokia cr-115 :), spełnia wszystkie twoje punkty, tzn. nie wiem co masz na myśli-pasować do innych telefonów, napisz konkretnie jakie... Ale jak nie szersze niż Leo to też będzie ok ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Polecam nokia cr-115 :), spełnia wszystkie twoje punkty, tzn. nie wiem co masz na myśli-pasować do innych telefonów, napisz konkretnie jakie... Ale jak nie szersze niż Leo to też będzie ok ;)

kurka wodna :D ja chyba taki sam uchwyt mam, bo dostałem od kuzynki która kupiła nokie bodajze e52 :D byłem przekonany że nie wejdzie tam :o zaraz sprawze ;) choć wiem jedno że ten uchwycik jest za płytko osadzony tzn w moim duzym aucie (saab 9-5) przydałoby się coś na dłuższej nóżce ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Uzywam w niemalym passacie b6, nie wiem co jedno ma do drugiego, a na krotka nozke dzialaja mniejsze sily co jest zaleta;)

Sent from my HTC HD2 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mst

Jak masz ostry kąt szyby to nie postawisz telefonu pionowo.

Sent from my HTC HD2 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi