Skocz do zawartości
pawelop

sterownik dotyku,

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

W moim Samsungu i5700 w pewnym sensie nie działa dotyk, otóż telefon nie reaguje na przerwanie dotyku (po dotknięciu palcem ekranu i cofnięciem on nadal go wykrywa) próbowałem wgrywać nowego softa (Aktualizacja softu przez Odin oraz ROOT LK 2.08 dla Spicy) ale nic nie pomogło. Myślę że to wina sterowników ale nie umiem ich wgrać. chce dodać że nie działa recovery (vol down+zielona sł.+czerwona sł.) mogę tylko korzystać z trybu dowload. I tu mam do was prośbę... czy to (Qbanin MOD Experimental [Android 2.1]) się nada i jak to ewentualnie wgrać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jeśli po wgraniu odinem softa nic nie pomogło, to oznacza że problem leży po stronie hardware'owej.

wgrałeś roota? jesli nie to się nie dziw że nie masz recovery.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

podobno mój model telefonu nie ma recovery. ale że muszę w grać dodatkowo roota do tego softa.

ps. hardwere? co to jest i czy da się to naprawić w domowych warunkach?

---------- Post dołączono o 19:32 ---------- Poprzedni post napisano o 18:32 ----------

wgrałem roota z tond ale recovery się nie włącza(vol ciszej+zielona sł.+czerwona sł.) pokazuje mi się lezący telefon a nad nim wykrzyknik w trójkącie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

wgraj lepiej stąd: http://forum.android.com.pl/f131/aktualizacja-softu-przez-odin-oraz-root-lk-2-08-dla-spicy-8876/ 2 post.

hardware czyli materialna część sprzętu. jeśli się ma choć małe pojęcie na ten temat to wymiana najprawdopodbniej digitizera nie była by dużym problemem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

oczywiście że mogę sam rozebrać telefon. po prostu nie chce go oddawać do serwisu bo naprawa 80 zł kosztuje. tylko co to jest ten digitizer? i czy dużo mi to wyjdzie?

---------- Post dołączono o 23:13 ---------- Poprzedni post napisano o 23:04 ----------

nie wiem czy to normalne ale jak chce pobrać roota z tej strony co mi podałeś to mi chce pobrać jakiś program ilivid. chce dodać że softa też mam z tej strony ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

to pomoże mi ktoś wgrać te sterowniki bez recovery? albo chociaż jak wgrać recovery :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi