Skocz do zawartości
Polaczuś

Muzyka sama się wyłącza

Rekomendowane odpowiedzi

Miałem taki sam problem grało raz 30 min raz 15 i nagle buuum pomogło mi sformatowanie karty sd.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    aimowy
    Miałem taki sam problem grało raz 30 min raz 15 i nagle buuum pomogło mi sformatowanie karty sd.

Format do FAT32?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niestety u mnie nie pomogło formatowanie karty pamięci do formatu FAT32 (dane z karty z kopiowałem na komputer a po formatowaniu z powrotem przerzuciłem na karte SD). Nie pomogło również przywrócenie ustawień fabrycznych telefonu :/.

Jeszcze jakieś pomysły ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    drakko

A jaką prędkość ma karta SD? Może to jest problem. U mnie noc takiego nie występuje i dlatego szukałbym przyczyny w karcie SD lub złączu słuchawek (np brak styku)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Brak styku na słuchawkach raczej wykluczam, czasami telefon leży spokojnie i muzyka sie wyłącza a czasami "dużo, nim macham" i wszystko jest ok. Niestety, nie wiem jak sprawdzić prędkość karty SD, ale wątpię, by to miało jakiś związek, ponieważ przed momentem słuchałem radia internetowego za pomocą apki RMFon i aplikacja sama zatrzymuje muzykę, albo zatrzymuje muzykę i wyłącza sie (teraz jadę na WiFi, więc nie jest to raczej problem z siecią .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    drakko

Może system ubija apk w RAM? Szukam już jakiegokolwiek pomysłu bo nigdy się z czymś takim nie spotkałem - w sensie zatrzymywanie niezależnie od apki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobra jednak nie wyłącza aplikacji, tylko wyłącza odtwarzanie. Ale nadal nie wiem jak to naprawić :/.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    aimowy

Też mi wyłączało bez względu na apkę. W końcu udało mi się dorwać inną kartę pamięci i... problem zniknął? Na to wygląda, bo podczas 3h podróży odtwarzacz ani razu się nie wyłączył. Za to w trakcie przeglądania neta dostałem reboot, ale to już inna bajka, niezależna od tego. Ogólnie po kilku dniach użytkowania stwierdzam, że ten telefon ma swoje humory, niestety.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Więc jaka karta pamięci była by najlepsza do tego telefonu, żeby muzyka sie nie wyłączała co 15min lub co 2 min ?

Teraz mam kartę microSD 2gb firmy "no name" :cenzura:

I czy to w ogóle pomoże ?

Edytowane przez legwan10

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi