Skocz do zawartości
c.j

Hardware Mod Głośniczek

Rekomendowane odpowiedzi

c.j

Witam wszystkich serdecznie jestem nowy na tym forum a więc WITAM WSZYSTKICH !!! tzn nowy stary wpadłem na taki pomysł otóż każdy użytkownik GT540 wie ze głośność w nim jest do powiedzmy delikatnie kitu wiem też że są aplikację do podnoszenia głośności ale przy tak małym głośniczku to bez sensu więc myślę sobie a gdyby tak go wymienić na mocniejszy zawsze gdzieś się znajdzie w obudowie na niego miejsce tylko nie wiem jak się za to zabrać jaki głośniczek dobrać może z innego fona wiem że nokia ma bardzo głośne może ktoś ma doświadczenie z czymś takim i mógłby pomóc dzięki za wszystkie odpowiedzi pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie jestem pewien ale chyba nie ma takiej możliwości ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    c.j

Wszystko jest możliwe tylko trzeba chcieć znalazłem takowy głośniczek Głośnik NOKIA E52 E66 E71 E72 N85 5230 5800 (1393186861) - Aukcje internetowe Allegro miałem kiedyś 5800 i dźwięki tam były strasznie głośne zakupie i podłącze a potem się pobawimy podbijaniem dźwięku

zobaczymy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

tylko czy to nie jest czasem dodatkowy "zewnętrzny" głośnik? bo jakiś taki duży. I inna sprawa czy podejdzie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kunis6

Co z tego ze podlozysz nowy glosnik jak softawarowo wiecej nie wycisniesz. To nie SE ze zmienisz akustyke. Tutaj tego nie ma. A wrecz moze byc tylko gorzej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

no dobra ... ale chocby dsp manager glupi moze cos dac . ;]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    meilbox

zawsze lepszy glosnik polepszy sytuacje soft na tym poziomie nie jest problemem...

Sent from my GT540 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

do usunięcia

Edytowane przez kriz2000

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Koonop

Lutowanie to nie większy problem jeśli ma sie do tego odpowiednie narzędzia. A jeśli chodzi o sterowniki to nie trzeba ich pisać, w końcu to tylko głośnik, jak w komputerze zmieniasz głośniki to nie musisz nic instalować, tak samo ma sie sprawa z głośnikiem w telefonie. Chodzi tutaj o odpowiednie napięcie jakie ma iść do głośnika. Jeśli będzie za małe, jakość dźwięku sie nie polepszy, może sie nawet pogorszyć.

Generalnie gra nie warta świeczki przy telefonie kosztującym grosze. Jakość tego głośnika nie jest aż taka zła, cichy też nie jest.

-EDIT-

Aha, bym zapomniał. Pamiętaj, że instalując mocniejszy głośnik, pobór mocy z baterii też będzie większy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    WueRZet

Przenoszę do dyskusji ogólnej.

Ale proszę o zmianę tematu na jakiś taki bardziej "ludzki" ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi