Skocz do zawartości
M2nsTEr

"karta pamięci nieoczekiwanie została odłączona "

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem 2 miesiące temu tablet xperia z i karte sandiska 32gb. Komunikat jak w tytule pojawia się całkowicie losowo. czasami 5 razy w ciągu minuty a później przez 3 dni jest spokój pomimo intensywnego korzystania (torrenty, filmy, muzyka). Karta na pc pracuje poprawnie, tak samo inna karta w tablecie. jakieś sugestie jak ostatecznie to zweryfikować?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    goszcz

Miałem to samo z SanDiskiem 32 GB class 10 w swoim telefonie, po około 8 miesiącach zaczęła się wykrzaczać w androidzie. Ciągłe cokilkuminutowe skanowanie plików multimedialnych, co z kolei powodowało drenowanie baterii. Karta poszła do sprzedawcy na gwarancję. Prawdopodobnie trafiła mi się wadliwa partia kart, o której było głośno w tym necie jakiś czas temu.

Sent from my GT-P7500 using Tapatalk 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    lohf

Miałem to samo za każdym razem jak umieszczane tablet w dok'u. Pomogło dopiero sformułowanie karty.

Wysyłane z mojego SGP321 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Miałem to samo za każdym razem jak umieszczane tablet w dok'u. Pomogło dopiero sformułowanie karty.

W sumie nie formatowalem jej w tablecie, zaraz przetestuje i dam znać za parę dni czy się uspokoilo :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W sumie nie formatowalem jej w tablecie, zaraz przetestuje i dam znać za parę dni czy się uspokoilo :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam identyczny problem z kartą SanDisk 32GB ultra w tablecie sony xperia z z lte. Często w trakcie oglądania filmu, czasami po kilka razy w trakcie jednego, przerywa odtwarzanie a na pasku u góry wyświetla się komunikat "podłączono kartę microsd".

Dodam że formatowanie karty w urządzeniu nie pomaga, problem z kartą nie występuje w note 2, odtwarzanie filmów na tablecie z innej karty (SanDisk 16GB ultra) odbywa się bezproblemowo. :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    lohf

Ja formatowałem pod Windowsem na fat32. Pomogło :]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi