Skocz do zawartości
mixalixus

Motorola defy zawiesza się po zainstalowaniu cm defy simlock

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, ściągałem simlocka z motoroli defy, zrootowałem telefon, zmieniłem soft na cm7.2, zainstalowałem google apps, zainstalowałem CM Defy SIMLOCK i telefon nie chce się uruchomić ponieważ muszę ustawić boot--> set default--> normal ale gdy kliknę na normal wyrzuca mnie do boot-->. Zamiast normal mogę wybrać: bootmenu,2nd-init, 2nd-boot ale przy bootmenu zawsze będzie się włączać cwm a przy 2nd-init cały czas się ładuje przy logo cm7 . Co zrobić? proszę o szybką odpowiedź bo nie mogę korzystać z telefonu. Z góry dziękuje za odpowiedzi.

---------- Post dołączono o 21:06 ---------- Poprzedni post napisano o 18:25 ----------

po zainstalowaniu softu cm 7.1.0 da się zmienić z 2nd-init na normal, ale po zainstalowaniu cm defy simlock aby ściągnąć simlocka telefon zawiesza się na logo google;/ Co robić?

Edytowane przez mixalixus

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy edytowałeś paczkę sim-lock? Jak ją wgrywałeś?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

paczkę simlock wrzuciłem na kartę, wszedłem w bootmenu, custom recovery, zrobiłem 3x wipe, później wszedłem w install, cm defy simlock, instaluj i koniec. Na sofcie cm7.1.0 gdy wybiorę zamiast normal 2nd-boot telefon się włącza ale prosi o podanie: kod pin do karty sim odblokowujący sieć (po zainstalowaniu cm defy simlock). Proszę o szybką pomoc bo już parę dni jestem bez telefonu;/

Edytowane przez mixalixus

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi