Skocz do zawartości
SzalonyMjut

facebook sync

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Mam problem z synchronizacją z facebookiem, czy inni użytkownicy blade mają ten sam problem. Gdy klikam na logo facebooka coś się dzieje po czym wracam z powrotem do ustawień synchronizacji. Nie mogę go dodać.

Sprawdzałem forum, problem może leżeć w wersji androida bądź dostawcy telefonu (!). Może komuś udało się zsynchronizować? Nie interesują mnie zewnętrzne programy!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Toldo

A jaki masz rom?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nie wiem, ale mam telefon z play i nic nie zmieniałem z romem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Toldo

No to masz rom fabryczny. Spróbuj zrobić przywracanie ustawień fabrycznych (wcześniej zabezpiecz dane pim - kontakty, wiadomości itp). Ustawienia > Prywatność > Ustawienia Fabryczne

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nie pomogło, czy innym użytkownikom telefonu synchronizacja działa poprawnie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    PaPel

[ROM][OLED+TFT] FLB-Froyo G2 dla ZTE Blade wersja r5a by flibblesan -> na tym romie bez problemu śmigam po Facebook'u zarówno poprzez ikonę facebook jak i przeglądarkę. Nie wiem jednak jak sytuacja odnosi się do romu Play ponieważ nie zdążyłem tego sprawdzić przed zmianą ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    [ROM][OLED+TFT] FLB-Froyo G2 dla ZTE Blade wersja r5a by flibblesan -> na tym romie bez problemu śmigam po Facebook'u zarówno poprzez ikonę facebook jak i przeglądarkę. Nie wiem jednak jak sytuacja odnosi się do romu Play ponieważ nie zdążyłem tego sprawdzić przed zmianą ;)

temat odnosi się do synchronizacji facebooka w ustawieniach telefonu, aplikacja działa u mnie poprawnie

---------- Post dołączono o 11:43 ---------- Poprzedni post napisano o 00:08 ----------

znalazłem na forum Facebook Sync not working? - xda-developers że przez jakiś czas usługa nie działała, teraz nie wiem czy jest ona dalej nie aktywna czy coś złego podziało się z moim telefonem

czy ktoś może sprawdzić czy sync z facebookiem działa u niego?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bebic

Miałem tak samo na Magicu i teraz na ZTE jest to samo.Też mam ROM z Play.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

na jednym z for wyczytałem że trzeba wyczyścić cache aplikacji facebooka, odinstalować zrezetować telefon i ponownie zainstalować, niestety sync dalej nie działa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bebic

Wrzuciłem ROM 2.2 i jest tak samo. Nie ma możliwości dodania konta Facebookowego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi