Skocz do zawartości
Artisto

Oryginalne słuchawki

Rekomendowane odpowiedzi

Moje słuchawki dziś w jakiś magiczny i niewytłumaczalny sposób - pewnie za sprawą Nazira - wkręciły się w koło roweru, co skończyło się rozerwaniem i ... ogólnie była masakra. Krew, kable...

Czy można kupić gdzieś oryginalne słuchawki z zestawu? Wg. mnie grały dobrze :oczy:

Może LG ma jakąś oficjalną dystrybucję akcesoriów?

Bo sumie zamiast tych od 4X HD interesują mnie też Quad Beats'y od LG OG... ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja zamiast oryginalnych słuchawek ( które są kiepskie ) polecam soundmagic pl11 albo es18. Z tego co pamiętam to pl11 są bardziej "bassowe" natomiast es18 łagodniejsze. Sam używam pl18 albo AKG K518 ( modowane ) które to nie są jakąś wysoką klasą słuchawek i powiem, że w porównaniu do oryginalnych jest wielka różnica.

ps. niech ktoś napisze które są bardziej "bassowe" bo moje pl11 przy AKG i tak są łagodniejsze więc nie wiem jak z es18.

Coś takiego znalazłem na alleeee

ORYGINAŁ słuchawki PHF-300 LG L9 L5 L7 P880 Nexus4 (3468873294) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Trochę inne od tych dołączonych do telefonu ale w porównaniu do soundmagic posiadają mikrofon, co może niektórym się przydać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    qbamax

Do naszego LG polecam AKG K340,lekkie (tylko 3 gram,bez kabla),jakość i brzmienie też świetne. K340 są 16 Ohm'owe 4X napędza je w 100%,słuchawki wyposażone w pilot/regulator głośności,bardzo pomocne nie trzeba wyciągać telefonu z kieszeni,dodatkowo wykonane z bardzo wytrzymałego tworzywa (gumy).Waraz z słuchawkami otrzymujemy etui neoprenowe.Używam ich od prawie 2 lata i nie mam z nimi żadnego problemu.Ewentualnie K330,bez pilota,w innych kolorach.Polecam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W zeszłym roku używałem znajomego K340 i nigdy nie zapłacił bym za nie więcej jak 120zł, brzmienie gorsze jak w soundmagic które kosztują połowę ceny. AKG posiadają średnie tipsy, które nie tłumią najlepiej. W tej cenie oczekiwało by się więcej. W takiej cenie wolał bym NuForce NE-700x.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobra, temat dosyć stary ale znów do mnie powraca ;)

Od tragicznej śmierci moich słuchawek na wycieczce rowerowej, użyłwałem pchełek z Galaxy S4 które niestety dwa tygodnie padły tj. lewa słuchawka. Propsy dla Samsunga za idealne zaprogramowanie śmierci akurat 6 miesięcy po nabyciu urządzenia, tj. utracie gwarancji na akcesoria (teoria spiskowa).

I znów do mnie powracają te słuchawki LG. Coś było w nich, że były niesamowicie wygodne. Zaczepiały się na kołnierzu koszuli, kabel układał się idealnie. Po prostu były takie ludzkie, w przeciwieństwie do tych od Galaxy S4, których kabel chciał mnie udusić i za wszelką cenę wyrwać pchełki z moich uszu :suchy:

Więc pytanie - ma ktoś może oryginalne słuchawki od P880 do sprzedania? :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kup inne ;-) może i były wygodne ale grały okropnie. Jak źle można się przekonać dopiero po wymianie...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Słuchałem na tych od LG, potem długi czas na tych od Galaxy S4 i raczej nie zauważyłem miażdżącej różnicy. Ale nie jestem audiofilem, więc mój słuch może nie być stanie wychwycić jakichś małych smaczków ;)

Cóż, u góry polecone zostały dwie czy trzy słuchawki, ale może są jeszcze jakieś inne?

Zależy mi na pchełkach, bo dają dobry dźwięk, nie wypadają z uszu i nie są wielkimi kolosami na głowie :PP

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli nie chcesz wydać dużo kasy, to nadal obstawiam za soundmagic PL11 albo es18, ostatnio zakupiłem za 49zł es18 dla mojej luby i muszę przyznać, że w tej cenie dźwięk jest bardzo dobry. Jeśli mają być to słuchawki "na zewnątrz" to nie polecam kupna zbyt drogich do kanałówek/pchełek. Tego rodzaj słuchawek często ulega awariom/urwaniom kabla ( brak możliwości rekablingu ) czy zgubieniu na imprezie. Przy tańszych modelach nie będzie przynajmniej szkoda :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    woda85

Panowie, a polecicie coś z mikrofonem w niezłej cenie? Mikrofon to konieczność. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Szukaj pośród marek chińskich takich jak jbm, awei, xkdun etc.

Tapnięte z Sony XPERIA M

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi