Skocz do zawartości
michal05

Powrót do stock S3

Rekomendowane odpowiedzi

Nigdzie nie znalazłem posta a propos powrotu do STOCK przed oddaniem na gwarancję.

Potrzebuję wysłać HTC do serwisu z racji na wariujący ekran/przycisk home ale niestety mam odblokowany bootloader.

Czy jest jakaś możliwość zablokowania ponownego bootloadera aby status był "lock" a nie "relock"? Wcześniej miałem Desire HD i tam ten proces odblokowania/blokowania można było zrobić w 10 min.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Qrzy

S-OFF -> stockowe recovery -> RUU ICS (tak, bezpieczne i zrobi Ci stan: LOCKED) -> S-ON

I gotowe. ;)

Żeby nie było, sam to niedawno robiłem, zaraz po tym, jak ukazał się S-OFF na S3. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wszystko ładnie pięknie SOFF zrobiony recovery wgrane ALE czy ktoś gdzieś widział oryginalne RUU dla ORANGE PL ? CID ORANGB10. Ewentualnie mogę zminić CID na HTC__032 i użyć oryginału tylko czy jak oddam telefon z innym CID to serwis się zorientuje?

Znalazłem coś takiego

http://www.4shared.com/get/usKfKgip/RUU_VILLEC2_U_ICS_40_Orange_PL.html

Niestety instalator nie chcę się uruchomić:/ prawdopodobnie RUU jest uszkodzone.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Było na forum, nie ma oficjalnego RUU od Orange PL. Jedyne co Ci zostaje to zmiana CID i wrzucenie wersji WWE. A co do serwisu, Orange w swojej ofercie miało też niebrandowane sztuki telefonu więc możesz powiedzieć że taki Ci się trafił.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki. Przed chwilą znalazłem. Zastanawiam się jeszcze nad jedną rzeczą. Czy ewentualnie zflaschować WWE potem przez ota update do JB a przed zrobieniem S-ON zmienić CID na ORANGB10

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    viei37

Tak. Inaczej przy s-on już cid nie zmienisz, ale możesz zostać przy HTC__032, byle był bootloader LOCK i S-ON podczas oddawania telefonu na serwis.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi