Skocz do zawartości
szeryf1

Nie działa WIFI.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Problem wygląda w ten sposób. Wszystko działa sprawnie do pewnego momentu. Nie mogę się wtedy połączyć z moim routerem. Nie wyskakuje przy tym żaden komunikat o błędzie. Po prostu łączy. Kolejna rzecz - długo wyłącza się i włącza odbiornik wifi.

Na pewno nie jest to problem ze strony routera, ponieważ jeszcze nie tak dawno doskonale współpracował z nim galaxy i5700, a teraz bez najmniejszych problemów ipod touch 4g.

I teraz najciekawsze. Kiedy podłączam telefon do laptopa, wszystko się naprawia. Wifi zaczyna działać poprawnie, telefon przestaje się wieszać itd.

Soft 2.2, niemodyfikowany.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    c8888

Zmień kanał na routerze na jakiś niższy (ja mam 6 i działa ) powinno pomóc.

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Zmień kanał na routerze na jakiś niższy (ja mam 6 i działa ) powinno pomóc.

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk

Nie pomogło. U ustawieniach routera pokazuje mac adress telefonu oraz informację, ze jest połączony. Natomiast na telefonie mam cały czas komunikat: uzyskiwanie adresu ip.

Wczesniej nie miałem takiego problemu na galaxy. Wszystko działało jak należy. Problem występuje od 3 dni. Nie zmienialem ustawien ani w routerze, ani w telefonie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    c8888

To weź na telefonie ustaw statyczny adres ip.

Szczerze powiedziawszy to dziwne to jest... Nie powinno tak być

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zakk87

Statyczny IP we Froyo = pobieranie adresu IP, mam z tym problem odkąd wgrałem 2.2.1.

Jeżeli masz opcje w routerze przypisz adres IP do adresu MAC telefonu.

Sent from my GT-I5700 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Lover

Podłącze się pod temat.

Od wczoraj mam problem z siecią. Telefon łączy się normalnie z siecią WiFi lecz nie potrafi wyświetlić strony internetowej w przeglądarce (stockowa, Dolfin) ani nie może wejść do marketu. Próbowałem już Wipe Cache + Wipe Data w CWM lecz nie podziałało. Na telefonie nie były zainstalowane żadne nowe aplikacje ani nie grzebałem w ustawieniach. Co może być przyczyną?

Rom 2.2.1 JPU wgrywany według instrukcji z forum.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam ten sam problem. Na 2.2.1 z kiesa działa, a na romie dark 8.0 i 8,1 nie. "Otrzymywanie adresu IP z sieci"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mkbest

U mnie to samo, oficjalny 2.2 z Ery, z tymże podłączanie do komputera nie pomaga :/ Przywróciłem ustawienia fabryczne, udało mi się połączyć z WiFi w sekundę, ale dzisiaj znowu nie łączy.

Mam już dość Androidów... Nie można normalnie korzystać, ciągle coś. Raz coś pożera baterię, raz telefon się nie uruchamia i trzeba flashować, raz WiFi przestaje działać, aktualizacji oprogramowania prawie żadnych... Mam tego dość :/

Edytowane przez mkbest

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    nhom

Wyłączcie zabezpieczenia routera i zróbcie sieć otwartą czy wtedy się połączy. Wydaje mi się że Froyo gryzie się z niektórymi zabezpieczeniami routera.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mkbest

U mnie problem zaczął się pojawiać dopiero od jakiegoś czasu. Wcześniej było ok.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x