Skocz do zawartości
matthias.83

Alcatel OT 8008x (Orange) - Pytanie do użytkowników tego tel.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

od tygodnia jestem posiadaczem ww. telefonu i od tego czasu nurtuje mnie jedna rzecz. Dźwięk a raczej jego głośność :) jest dziwnie głośny mimo ściszania czy zwiększania, skok poziomu głośności jest bardzo mały tyczy się to dźwięku powiadomień, alarmów i dzwonków. Z multimediami mp3, film nie ma tego problemu.

Jak jest u Was?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam podobne odczucie, że dźwięki są bardzo głośne, a szczególnie odczuwalne jest to przy alarmie (alarm ściszony prawie maksymalnie a i tak jest dosyć głośny) oraz przy dzwonku (telefonu lub sms'a).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mimo tej jednej wady (jak dla mnie jest za glosny) Telefon jest naprawdę wart polecenia 9/10.

Zastanawiam się czy z ta głośnością to nie jest winna softu. Czy użytkownicy OT Scribe HD maja w innych sieciach też podobne odczucie do naszego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wiem jak Twój Scribe, ale mój nie posiada orangowego brandu. Załapałem się jeszcze na nie skażony pomarańczą egzemplarz...Jest tylko ten nieszczęsny simlock i szkoda, że to nie wersja DualSim...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

witam ja mam inny problem .mianowicie założyłem wczoraj do elcatela ot scribe hd kartę sd ,wgrałem kilka utworów ,jeden z nich ustawiłem jako dzwonek i wczoraj działało dziś jednak mam dzwonek z jakiegos ringtona z telefonu posłuchac nie mogę utworów z odtwarzacza w telefonie , odpalam menagera plików -kartę widzi i pojedyncze utwory mogę słuchać jednak odtwarzacz wgrany w telefonie nie widzi utworów na karcie sd ,tak samo wgrany winamp -też nie widzi utworów na karcie sd -mogę je zobaczyć tylko i wyłącznie odpalając menagera plików .

chciałbym prosić o pomoc .karta sd jest ok sprawdzona w innym telefonie.

pozdrawiam .

krzych

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@krzychu75 - Jedyne co mi przychodzi do głowy to proba zresetowania preferencji wszystkich aplikacji w Ustawieniach->Aplikacje masz tam taka opcje. Zapoznaj się z jej funkcjonalnością. Może coś to da... strzelam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

zrobilem tak: wyłączyłem telefon po chwili włączyłem i było wszystko ok-zobaczymy jutro:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

odswieżenie : po wczorajszej interwencji jest ok

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

u mnie też jest głośny ale w niektórych warunka to zaleta. za to odczuwam że jak rozmawiam przez telefon to głosnik słuchawki jest bardzo cichy chodz jest na maksa :( to jest wada dość poważna. Mi tez sie udało wziąść telefon bez brendu chodz brałem go w promocji za 9 zł :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    FrogDR

Panowie jak poznac czy telefon jest z brandem.. Tzn. Co dodaje Orange od siebie ? Bo w sumie nigdzie nie widze nic pomaranczowego wiec chyba udalo mi sie tak samo jak @Bosmanowi za 9zeta niebrandowanego dziabnac. Wersja oprogramowania 4.2.1. Wersja niestandartowa 010 01 Conutry PL.

Ale mam pytanie. Jak zamknac jakas zawieszona w tel aplikacje ? Np. uruchomilem gre i wisi mi na Loadingu i nic.. i jak dam lewym dotykowym klawiszem to mi wraca do menu. ale jak dam prawy dotykowy co pokazuje ostatnie uruchomione aplikacje i tam jest ta gra ktora odpalalem i tam ja nacisne to spowrotem mi sie pojawia ten zawieszony ekran ladowania tej gry. Jak zatrzymac zawieszona aplikacje? Bo jak ja przytrzymamy na tej liscie pod prawym klawiszem to jest opcja USUN Z LISTY. Ale czy to zamyka aplikacje kompletnie ? Czy tylko z listy ostatnich uruchamianych usuwa...

No i pytanie dotyczace srodkowego klawisza dotyku. Jak go przytrzymamy to robi sie takie kolko i mozna uruchomic GOOGLE przesuwajac. Ale uwazam to za zbyteczne bo u gory mamy widgeta z paskiem googla. Mozna cos innego podpisac pod ten srodkowy klawisz?

Qrde dziewczyna mam w S2 jak nacisnie dluzej srodkowy klawisz HOME bodajrze to jej sie uruchamia wlasnie ostatnie aplikacje i tam jest manager zadan i mozna sobie kazda aplikacje zamknac definitywnie..

Jak rozpoznacz czy dana aplikacja jeszcze jest ruuchomiona czy tylko jest w liscie ostatnio uruchamianych ?

No i jakim programem na PC mozna przesylac przez bluetooth pliki do naszego Alcatela ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi