Skocz do zawartości
matthias.83

Alcatel OT 8008x (Orange) - Pytanie do użytkowników tego tel.

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie jak poznac czy telefon jest z brandem.. Tzn. Co dodaje Orange od siebie ? Bo w sumie nigdzie nie widze nic pomaranczowego wiec chyba udalo mi sie tak samo jak @Bosmanowi za 9zeta niebrandowanego dziabnac. Wersja oprogramowania 4.2.1. Wersja niestandartowa 010 01 Conutry PL.

Ale mam pytanie. Jak zamknac jakas zawieszona w tel aplikacje ? Np. uruchomilem gre i wisi mi na Loadingu i nic.. i jak dam lewym dotykowym klawiszem to mi wraca do menu. ale jak dam prawy dotykowy co pokazuje ostatnie uruchomione aplikacje i tam jest ta gra ktora odpalalem i tam ja nacisne to spowrotem mi sie pojawia ten zawieszony ekran ladowania tej gry. Jak zatrzymac zawieszona aplikacje? Bo jak ja przytrzymamy na tej liscie pod prawym klawiszem to jest opcja USUN Z LISTY. Ale czy to zamyka aplikacje kompletnie ? Czy tylko z listy ostatnich uruchamianych usuwa...

No i pytanie dotyczace srodkowego klawisza dotyku. Jak go przytrzymamy to robi sie takie kolko i mozna uruchomic GOOGLE przesuwajac. Ale uwazam to za zbyteczne bo u gory mamy widgeta z paskiem googla. Mozna cos innego podpisac pod ten srodkowy klawisz?

Qrde dziewczyna mam w S2 jak nacisnie dluzej srodkowy klawisz HOME bodajrze to jej sie uruchamia wlasnie ostatnie aplikacje i tam jest manager zadan i mozna sobie kazda aplikacje zamknac definitywnie..

Jak rozpoznacz czy dana aplikacja jeszcze jest ruuchomiona czy tylko jest w liscie ostatnio uruchamianych ?

No i jakim programem na PC mozna przesylac przez bluetooth pliki do naszego Alcatela ?

aplikacje w menadżerze zadań zamykasz poprzez przytrzymanie i wyrzucenie jej w prawo. Po prostu trzymasz na aplikacji nie puszczasz i przesuwasz ją tak jakby poza ekran w prawo. Tak samo zamyka się strony internetowe w przeglądarce androida.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co do przesyłania przez bluetooth'a to oprogramowanie od niego na kompie pozwala wysłać (generalnie prawy klik na pliku-wyślij do-urządzenie bluetooth. Wtedy wywala aplikacje od bluta i wybierasz urządzenie sparowane na które chcesz wysłać)...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    FrogDR

@wojtek czyli prawy klawisz dotykowy to jest Manager Zadan ? Bo ja myslalem ze tam tylko pokazuje ostatnie aplikacje jakie uruchamialismy. Ale jak zjarzyc ktora jeszcze dziala np w tle a ktora nie to nie wiem... No i czy tak jak mowisz tym przesunieciem poza ekran to zatrzymujemy definitywnie aplikacje czy tylko usuwamy ja z listy ostatnio uruchamianych...

@model jakos nie daje rady mi windows wykryc telefona przez BT jak daje na szukanie urzadzen :/ Ale zobaczylem teraz w menu telefonu ze jest cos takiego jak One Touch Manager i tam polaczenie wifi z kompem mozna nawizac. Tyle ze trzeba zainstalowac tez One Touch Managera na kompie tak pisze w pomocy. I podany jest adres http://www.alcatel-mobilephones.com/ zeby stamtad sciagnac. Tyle ze ta strona u mnie sie nie otwiera faken :/

Dobra panowie, udalo sie sciagnac One Touch Manager (Cos jak Nokia PC Suite) i gra malina. Mozemy sobie ogarniac caly nasz tel po WiFi :) bez potrzeby podlaczania kabla za kazdym razem gdy chcemy wgrac jakis plik. A jak wiemy takie chwilowe doladowywania podczas podlaczenia kablem nie sluza dobrze baterii takze bardzo dobre rozwiazanie jesli ktos nie daje rady po BT przeslac czegos.

Edytowane przez FrogDR

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    shosiu

Witam. Chcialem zapytac innych uzytkownikow tego telefonu o jego wydajnosc. Zainstalowalem ostatnio Glbenchmark i uzyskiwany wynik w Egypt onscreen to 9 fps. Jest to troche malo, bo 8.8 mam na Galaxy tab 2 10.1, ktory posiada slabsza grafike sgx540. W recenzjach w internecie Alcatel uzyskiwal 14 fps, czyli sporo wiecej. Grajac w Real Racing 3 na obu wspomnianych urzadzeniach mam wrazenie, ze gra dziala tak samo a czasem nawet gorzej na Alcatelu. Co moze byc przyczyna? Czy ktos moglby sprawdzic Glbenchmarka u siebie, by odniesc sie do moich wynikow? Z gory dzieki za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    tusty

w real racing3 gram na medium bo na high klatkuje najbardziej po starcie na pierwszym zakrecie kiedy wszystkie pojazdy sa na raz,potem jest lepiej.na medium jest wszystko ok.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    shosiu

A moglbys podac swoj wynik w glbenchmarku dla Egypt onscreen? Z gory dzieki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    tusty

nie slyszlem o takim tescie i nie instalowalem go.na antuntu mam 13686 ale zainstaluje i zrobie ten test dla ciebie.daj mi chwile:-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    tusty

post-112850-14255730775508_thumb.png

prosze

Edytowane przez wdarku
    Dodano spoiler

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    shosiu

O widzisz, masz taki wynik jaki powinien byc - 14 fps, ja mam 9, czyli cos mi ogranicza gpu. Tylko co? Jakies sugestie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    tusty

nie wiem bo mam custom rom ale na stocku mialem taki sam wynik jak na customie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi