Skocz do zawartości
wolfspirit

[Milestone/Droid 3] DROM PL / drugi polski rom na D3 / Wersja 2.0 30/08/2013

Rekomendowane odpowiedzi

Thotem

Patrzylem u siebie na DROMie, bo rzadko jej uzywam i kamera przednia dziala...

Naskrobane na mojej cudownej klawiaturze fizycznej :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No to ch* babki strzelil, ani na stockowym ani na 2.1 kamera nie dziala, czyli cos fizycznie padlo, hmm teraz by sie przydal dobry filmok lub instrukcja jak tozebrac ta motke..

Wysłane z mojego DROID3 za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    W wersji 2.1 jest wgrana zarówno najnowsza Opera jak i najnowszy flash 11. Czy u unnych też to źle działa? Youtube powinno dobrze działać z aplikacji youtube.

Obejście problemu to instalacja innej przeglądarki.

Kurcze sytuacja mnie zmusila do przejscia na rom 2.1 mimo braku czasu 2.0 padl doslownie padl! ;( dzialal normalnie a wczoraj nagle ze malo pamieci na telefonie potem ze pamiec sms przepelniona, nie dalo sie wejsc w nic praktycznie caly czas komunikat aplikacja ... przestala dzialac, po chwili nastepna i nastepna ;( chcialem przenies aplikacje mms na nowo ale wywalilo blad roota, i po ponownym uruchomieniu nie dziala nic blad halo lauchera blad wszystki h aplikacji po kolei, a mam na tamtym romoe bardzo wazne info i czy jest jakas mozliwosc postawic halo lauchera na nowo nie mam backapu niestety, a operka u mnie tez wywala blad ze nie zostala zainstalowana czy cos.... poradzcie cos;(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Objawy wyglądają na uszkodzenia onszarów pamięci flash na których był zainstalowany system lub coś podobnego.

Można spóbować zrobić backup padniętego slotu z poziom safestraps, a później eksplorować pliki szukając informacji które zagubiliśmy lub można próbowac postawić ten backup an innym slocie.

Niestety mój Droid 3 dogorywa - konkretnie uszkodziła się taśma. Odkupiłem uszkodoznego Droida 3 od Studione aby naprawić mojego oraz Droida 4. Porównam oba telefony i albo porzucę 3 na rzecz 4 albo przy niej zostanę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Objawy wyglądają na uszkodzenia onszarów pamięci flash na których był zainstalowany system lub coś podobnego.

Można spóbować zrobić backup padniętego slotu z poziom safestraps, a później eksplorować pliki szukając informacji które zagubiliśmy lub można próbowac postawić ten backup an innym slocie.

Niestety mój Droid 3 dogorywa - konkretnie uszkodziła się taśma. Odkupiłem uszkodoznego Droida 3 od Studione aby naprawić mojego oraz Droida 4. Porównam oba telefony i albo porzucę 3 na rzecz 4 albo przy niej zostanę.

Postawienie backupu na innym slocie nic nie dalo- niestety. eksplorowac pliki przez jakis kpnkretny program z pozycji kompa czy zabawa manulna typu szukajcie a znajdziecie...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pliki backupu są zipami. Ich eksploaracja to zabawa szukajcie a znajdziecie...

Można jeszcze próbować wziąc backup pliku system z innego slotu i podstawić twój plik data. Może się uruchomi sprawny system z Twoimi danymi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    nobik8

DROM 2.1 zainstalowany i śmiga, aż miło. Podziękowania za piękną robotę.

Mam tylko mały problem: po zainstalowaniu DROM2.1 w slot2 nie mogę wejść przy uruchamianiu telefonu do menu Safestrapa. Macie może jakieś pomysły jak temu zaradzić?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Pliki backupu są zipami. Ich eksploaracja to zabawa szukajcie a znajdziecie...

Można jeszcze próbować wziąc backup pliku system z innego slotu i podstawić twój plik data. Może się uruchomi sprawny system z Twoimi danymi.

super baskup systemu i skopiowanie go do starego backapu pomoglo, dane odzyskane. a co z operka w dromie 2.1 bo wyskakuje ze aplikacja nie zostala zainstalowana i zeby ja zainstalowac ponownie przeniesienie jej na nowo do system/app nic nie dało :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A czy sciagnales teraz plik z Dromem 2.1 z linku? Sprawa opery wynikla juz miesiac temu i plik byl poprawiony.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

chyba nie raczej mam ta pierwsza wersje 2.1 moze 2 a da rade cos tylko podmienic zeby operka dzialala czy caly sys na nowo?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi