Skocz do zawartości
Gregs

MOD Uruchomienie ukrytych funkcji w ROM-ach Samsunga

Rekomendowane odpowiedzi

Jak wiadomo, efektem ubocznym wpisów umożliwiających automatyczne włączanie transmisji danych przy przyjściu sms-a i rozłączenie po odebraniu jest to, że po restarcie telefon zawsze ma włączoną transmisję danych.

Jaki macie najprostszy sposób na to, żeby transfer jednak był wyłączony? Dzisiaj musiałem wprowadzić taką modyfikację w telefonie mamy (JB 4.1.2 XEO, oficjalny) i nie mogę od niej wymagać, żeby po każdym restarcie wyłączyła transfer. Na chwilę obecną dodałem Llamę i prostą akcję, ale wolałbym coś bez takiej armaty, najlepiej ustawienie systemowe. ROMy T-Mobile jakoś to robią same...

Z góry dzięki za podpowiedź.

Tytaptalkowane na notatniku

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@@Peri Noid jak to wiadomo? Komu? U mnie nic takiego nie ma miejsca. Żona nie ma pakietu na telefonie, więc ma wyłączone. Włącza się tylko gdy jest odbiór/wysyłanie MMS..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na firmware z brandem T-Mobile rzeczywiście tak jest jak piszesz. Ale na XEO dla S2 jest tak, jak ja napisałem. Wczoraj sprawdzałem, powtarzalne w 100%. Zresztą sprawa nie dotyczy tylko S2, analogiczne spostrzeżenia można znaleźć np. w tematach o S5.

Tytaptalkowane na notatniku

Edytowane przez Peri Noid

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie w SGS4 rom 4.4.2 GNG8 XEO po wyłączeniu i ponownym włączeniu telefonu transmisja jest wyłączona.

Edytowane przez AALEKSANDRA
    Nie cytujemy w całości posta osoby poprzedzającej naszą wypowiedź. Grozi to ostrzeżeniem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Widziałem gdzieś tu na forum (lub w internecie) kod który po dodaniu do tego pliku poprawia działanie teleofnun na 3G. ktoś moze wskazać gdzie to mogę znaleźć bądź wkleić dany kod ?

EDIT: tego szukałem ;p http://forum.android.com.pl/topic/39140-edytujemy-androida-poprzez-plik-buildprop/page-1

Edytowane przez patryk015

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie też na 4.4.2 po restarcie nie włącza się przesył danych :) wyłączenie dźwięku migawki działa znakomicie :)

post-352930-0-45193300-1447933810_thumb.jpgpost-352930-0-63715900-1447933849_thumb.jpg

Ta linijka disable fast scroling nie wiem co daje, bo nie zauważyłem różnicy :)

Edytowane przez Spartan500

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Koledzy potrzebuje wpisu który usuwa znaczek Google przy kontaktach

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Muszczu

Jest jakis sposob na ustawianie nazw kontaktow z emotikonami? Bo w 4.2.2 i wyzszych jest to zablokowane.

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@@Muszczu, nie wiem jaki masz telefon, ale u mnie na S4 I9505 4.4.2 to działa :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@@Spartan500 wyświetlają Ci się emoty w nazwie kontaktu?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi