Skocz do zawartości
peszun

Lenovo IdeaTab A1000

Rekomendowane odpowiedzi

peszun

Witam, zastanawiam się nad kupnem tableta Lenovo A1000. Nie znalazłem żadnego tematu odnoszącego się do tego modelu. Dlatego pytam się jak działa w nim GPS, Czy ktoś posiada taki tablet i podzieliłby się swoją opinią?

Dane:

Ekran 7 cali 1024 x 600, wielodotykowy

Procesor 1.2 GHz, dwurdzeniowy ARM Cortex A9

Pamięć RAM 1 GB

Wbudowana pamięć 16 GB + slot microSD

WiFi 802.11b/g/n

GPS

Bluetooth 3.0

Akcelerometr

Głośniki stereo + mikrofon

Kamera 0.3 Mpix

Akumulator 3500 mAh

Android 4.1.2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja również myślę nad kupnem. Czy gry takie jak gta3 i modern combat zero hour będą chodziły bez lagów?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tablet bardzo dobry miałem go przez dwa tygodnie . Niestety padło w nim złącze mikro USB i oddalem go do sklepu . Kupilem Acer B1 i jestem niezadowolony :-( .Po krótce plkusu Lenovo , bateria potrafi wytrzymać nawet 10 godzin prz załączonym Wi-Fi (ta w acer tylko maksymalne 5 godzin) wyświetlacz mimo ze to zwykły LCD oferuje lepsze kąty widzenia, dźwięk dzięki umieszczonym z przodu glosnikom jest rewelacyjny .

Tak wiec reasumujac panowie i panie Lenovo to kawał świetnego tabletu w przystępnej cenie .

Wysłane z mojego B1-710 za pomocą Tapatalk 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    peszun

kupiłem tablet tydzień temu jestem bardzo zadowolony kąt widzenia nie jest w cale taki zły, bateria trzyma długo, gps działa poprawnie nie zacina się szybko znajduje nową trase. W tej cenie jest to chyba najlepszy wybór

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    True89

praktycznie taki sam jak a2107ah tylko bez 3g i z lepszym procesorem brał bym z checia gdyby tylko miał 3g ...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam

mam problem z moim tabletem zamówiłem go przez neta przyszedł mi po dwóch miesiącach i okazało się że ma jakiegoś innego androida i ma tylko trzy języki. angielski, chiński i coś podobnego do chińskiego :( i mam małą proźbę co mam zrobić żeby zmienić na polski ??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bwydro

Ja z mojego a1000 jestem bardzo zadowolony. Wydajność, kąty widzenia, głośność, GPS, wszystko bez zarzutu. Jak narazie mam jeden problem i jedno pytanie:

Problem - skonfigurowałem sobie pocztę (MS Exchange), wszystko jest OK, ale nie ściąga maili (wisi godzinę z informacją" Twoja poczta pojawi się za chwilę" i nic się nie dzieje. Macie jakiś pomysł?

Pytanie: Ktoś wie czy jest szansa na nowszego Androidy niż zainstalowany 4.1.2 ?

Może warto by utworzyć osobny wątek dla tego tabletu?

Z gier to na razie instalowałem tylko Kingdom Rush Frontiers i Dredd - śmigają bez zarzutu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    cekaj

Witam Wszystkich serdecznie. Jest to mój pierwszy post to wypada się przywitać. A teraz do rzeczy.

Kupiłem mojemu synowi ten tablet pod choinkę, a że jest to dziesięciolatek to musi mieć dużo gier. I tu tkwi problem. Pojemność jak wyczytałem jest mała, ale po wgraniu uaktualnienia jest dużo większa. Problem polega na tym że ja ni w ząb nie znam się na tym i nie wiem jak to wgrać. Czy znajdzie się ktoś tak uprzejmy i poprowadzi mnie za rękę najlepiej wypisując po kolei co i jak?

Przepraszam za podpięcie się pod wątek, ale nie chciałem zasmiecać forum.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    LuziQ

Może zaczniemy od tego, którą wersję zakupiłeś? Ubiedzoną 8GB? Czy 16GB?

Apki można przenosić w Zarządzaniu aplikacjami, przechodzisz do zakładki Nośnik USB, wybierasz apkę i klikasz "move to USB Storage". Nie wiem czy takie samo zastosowanie będzie przy karcie microSD, ale z tego co zdążyłem wyczytać, Lenovo nie lubi przenosić na mSD i po prostu tego nie robi. Wydaje mi się, że na gry i apki jakieś 2GB wewnętrznej + 10,5GB "nośnika USB" to chyba wystarczy... o ile posiadasz wersję 16GB ;)

Taka ciekawostka. Angry Birds np. bronią się rękoma i nogami, a nie można ich przenieść na nośnik USB. Tak samo Simpsons TappedOut.

A jeśli chcesz zaktualizować (co jest awykonalne chyba i takie pozostanie), podłącz tabka do WiFi, wejdź do ustawień -> Informacje o telefonie (tjaaa...) i kliknij System update. Aczkolwiek spotkasz się prawdopodobnie z komunikatem "Wersja systemu jest najnowsza".

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    cekaj

A mógłbyś to napisać bardziej przyswajalnym językiem, bo ja z tego nic nie rozumiem :(

---------- Post dołączono 01-01-14 o 12:16 ---------- Poprzedni post napisano 31-12-13 o 22:35 ----------

Czy 16GB?

Apki można przenosić w Zarządzaniu aplikacjami, przechodzisz do zakładki Nośnik USB, wybierasz apkę i klikasz "move to USB Storage".

A jeśli chcesz zaktualizować (co jest awykonalne chyba i takie pozostanie), podłącz tabka do WiFi, wejdź do ustawień -> Informacje o telefonie (tjaaa...) i kliknij System update. Aczkolwiek spotkasz się prawdopodobnie z komunikatem "Wersja systemu jest najnowsza".

tak jest to wersja 16GB.

Tzn po przejściu do: zarządzania aplikacjami> nośnik USB> wybieram aplikację i klikam na: "przenieś do nośnik USB" tak?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi