Skocz do zawartości
briegers

Pęknięty wyświetlacz Galaxy S

Rekomendowane odpowiedzi

A czy to, że pękł sam panel dotykowy a nie całość zmniejsza w jakiś sposób koszty naprawy?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Koszt samego Panelu dotykowego to ok. 300zł , tyle że jest to cena na Ebay , tam też kupilem, na allegro są droższe ale musisz pytać czy posiadaja logo Samsung na tym panelu , bo jest duzo podrobek bez tego napisu. W serwisie , autoryzowanym skasuja Cie gdzies z 600-700zl. Musiałbyś dokładnie zapytać.

Na ebay kupisz również caly komplet , czyli ramke , panel dotykowy , wraz z glosnikiem , wyświetlaczem , przyciskiem Home , wibratorem itp. za 500zł

Edytowane przez BartT-GSM

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Za 500 pln nie opłaca CI sie go robic. Miałem kiedyś iPhone 3Gs i poleciał an bruk... poleciał i wyświetlacz i digitizer... jak usłyszałem cene to sie załamałem. Sprzedałem jak uszkodzony ale w peli sprawny bo o dziwo moglem dzwonic na niego w pewnych miejscach lapal nawet dotyk. Dostałem 700pln i z zaoszczedzonych na naprawie kupiłem o 100zł taniej w idealnym stanie :P

Napewno nie baw sie w nieoryginalne czesci bo tylko kłopotu sobie narobisz a jakość tych podzespołow zapewne odbiega jakością bo nie wierze ,że mała firma produkuje zamienniki o tych samych właściwościach co Samsung.

Sprzedaj jako uszkodzony dostaniesz jakąś kase, kup sobie jakiegoś gruchota i przemecz sie z nim 2 miesiace. Dozbierasz reszte i kupisz cos z tegra2. Po czym pwoiesz ,że nawet dobrze sie tak stało:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ja bym oddał na gwarancję że ramka trzeszczy itp ;) jak nie będą się bawić nim mocno to może nie zauwarzą i wymienią :D a że ramka jest klejona do digitizera a do niego samoled to dostaniesz kilka części na raz :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nawet jak zauwaza to nic , telefon zgloszony byl z poodu trzeszczocej ramki , a panel dotykowy i tak wymienic musza bo inaczej ramki nie wyciągną. Sprobowac mozna.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niezły "przypał" oddawać telefon z peknietym wyświetlaczem xD rysa na całą szerokość:) chciałbym widziec mine gościa który ten tel przyjmie i jak powiesz mu że ramka Ci trzeszczy :D

pewnie jego reakcja bedzie tak wygladac -> :zartujesz: -> :facepalm1:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Albo powie: "Z chęcią naprawię mu tą "trzeszczącą ramkę" po za gwarancja ...odpłatnie :DDD" :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    oko1

sprzedaj go na części lub uszkodzony będzie taniej kupić innego gwarantuje ci to,zabawa w tak kosztowna wymianę mija się z celem na allegro kupisz tani i9000 w super stanie wystarczy upolować

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak ale skoro jest Gwrancja to co za problem sprobowac ? najwyżej odmówią mu naprawy .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi