Skocz do zawartości
briegers

Pęknięty wyświetlacz Galaxy S

Rekomendowane odpowiedzi

btus

Niestety nie zmniejsza ponieważ wymieniają samoled +digitizer+szkło. Przerabiali to i zapłaciłem 410 zł

Posted from Galaxy S

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To ja ci cos doradzę bo sam oddawałem poprzedniego Galaxy i7500 z mocno zarysowanym (kluczami w kieszeni) digitizerem telefon oddawałem w salonie Play i był zamknięty w pudełku a gościu jak przyjmował to sprawdził tylko czy tam naprawdę jest żeby lepiej zataić tą rysę to przykleiłem oryginalną folię na wyświetlacz, telefon oddałem na zanikający zasięg 3G okazało się iż ten zasięg to znikał z winy PLAY a telefon wrócił do mnie po 3 tygodniach i jak się okazało z wymienionym digitizerem :D, więc nie słuchaj nikogo tylko próbuj bo niby czemu mi wymienili nie zgłaszałem wady mechanicznej(trzeszcząca ramka) tylko elektroniczno-systemową .

Mi się wydaję ze ja to zataiłem a jak oni odkleili folię zobaczyli i pomyśleli jak teraz udowodnię klientowi ze to nie u nas(serwis) się zarysował lub też zauważył to później i myślał iż sam to zrobił ale mi właśnie wymienili życzę powodzenia

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja po swojego SGS jutro jade do serwisu , co prawda nie mial peknietego digitizera , ale mial zamiennik klapki wlozony , i soft 2.1 , zobaczymy co tam porobili :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To jest Wyświetlacz , a nie Panel dotykowy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Acid89

Nie chcę otwierać nowego tematu, więc dopiszę się do istniejącego. :)

Wczoraj w pracy niefartownie uderzyłem krawędzią telefonu o stół (koło głośniczka) ku mojemu zdziwieniu przy samym głośniku pojawiła się niewielka pajęczynka + pojedyncze pęknięcie przez prawie cały ekran w dół....

Moje pytanie... Czy zbicie szybki (tej pierwszej) równa się wymianie dotyku + całego wyświetlacza? Dodam, że dotyk i kolory ani trochę na tym nie ucierpiały i działają bez zarzutu.

Ile za taką wymianę może skasować mnie serwis samsunga?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    skoku

To jest 1 element. Wyswietlacz dotyk gorilla glass. Wszystko sklejone.

Ja w swoim niestety wczoraj wymienialem wyswieacz.

W serwisie samsunga zaspiewali 650pln.

Na allegro mozesz kupic albo sam wyswietlacz albo juz z ramka. Ten z ramka latwiej wymienic, przekladasz plyte glowna i juz.

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Acid89

Czyli polecasz wymienić go samemu? Masz podesłać jakiś tutorial jak to dokładnie zrobić?

W sumie trochę boje się kupować takie rzeczy na allegro, bo nie ma pewności, że wyświetlacz będzie oryginalny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    skoku

lezy 1 aukcja (przynajmniej wczoraj byla) z nowym oryg wyswietlaczem z ramka za 449. ja kupilem takie cos ale z rozbiorki sgsa (349).

wymiana jest banalna. odkrecasz srubki, zwalniasz zatrzaski wokol obudowy. zdejmujesz tyl.

teraz rozpinasz tasmy z plyty glownej, wyciagasz ja i w zaleznosci co kupiles - albo przekladasz plyte i podpinasz albo jeszce przekladasz np aparat gniazdo sluchawek itp.

skrecasz i juz.

ja po tej wymianie rozebralem sobie moj uszkodzony wyswietlacz (nie kupowalem samego bo balem sie, ze cos uszkodze przy wymianie - mocno sklejone jest to) i musze powiedziec, ze to tez nie jest trudne - pare minut i po sprawie.

tu masz linka do filmu jak rozebrac sgsa

[ame=

]
    [/ame]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja jakiś czas temu wymieniałem swój panel dotykowy wraz z wyświetlaczem , sprowadzałem go od Producenta za ok 250zł z wliczoną wysyłką.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi