Skocz do zawartości
briegers

Pęknięty wyświetlacz Galaxy S

Rekomendowane odpowiedzi

Gwarancja jest aktualna , ja juz oddawalem telefon na gwarancje poniewaz ramka trzeszczala (gdzies jest temat o tym) ...wymieniaja wtedy panel dotykowy , wyświetlacz i ramke. Ktoś juz nawet oddawał z peknietym panelem i normalnie przyjeli , oczywiscie powodem oddania na gwarancje nie moze byc wlasnie ten pekniety digi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    MC_

Teoretycznie gwarancja powinna obowiązywać z wyjątkiem tego uszkodzenia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z tym,ze jak sobie sam naprawisz to masz najpewniej po gwarancji...

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mati23
    Gwarancja jest aktualna , ja juz oddawalem telefon na gwarancje poniewaz ramka trzeszczala (gdzies jest temat o tym) ...wymieniaja wtedy panel dotykowy , wyświetlacz i ramke. Ktoś juz nawet oddawał z peknietym panelem i normalnie przyjeli , oczywiscie powodem oddania na gwarancje nie moze byc wlasnie ten pekniety digi.

Czyli reasumując gwarancja jest dalej, czyli mam rozumieć że jeszcze nic straconego ?

Gdybym odesłał na gwarancje podając jakiś inny powód to wymienią także tą zniszczoną powłokę ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

odwiezam temat.

dzis zauwazylem pekniecie przez cala szerokosc wyswietlacza, na samym dole, z 0.5cm od czarnej linii gdzie znajduja sie przyciski.

telefon mi nie spadl, nic z nim nie zrobilem. lezal na biurku i ktos do mnie dzwonil ze 2x, byly wlaczone wibracje (nie wiem, czy to od tego).

nie uderzylem nim w nic, nie szurnalem, nie puknalem. a mimo tego jest pekniety...

jakos nie widzi mi sie placic ~500zl za to, ze nic nie zrobilem.

wyslal ktos w koncu na gwarancje? jaki podac powod? trzeszczaca ramka nie przejdzie, bo mi nic nie trzeszczy. ktos pisal o tym, zeby napisac, ze na mrozie - moglbym tak zrobic podajac, ze np. stalo to sie w marcu.

nawet juz mi nie zalezy na sciemnianiu, gdyby to byla moja wina to bym pewnie wymienil za swoje, ale na prawde nic z nim nie zrobilem. moze szybka jednak byla zle zahartowana i byly w niej zbyt duze naprezenia, a wibracje spodowowaly pekniecie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie udowodnisz w serwisie ze to nie Twoja wina , telefon pojdzie do ekspertyzy i tam stwierdzą co mogło byc powodem pekniecia , od wibracji na pewno nie pekl.

mati23 , zalezy na jakich serwisantow trafisz , powodem moze byc trzeszczaca ramka i wtedy wymienia panel.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a oni mi nie udowodnia, ze to moja wina.

ale kwestia jest jak to wyglada w praktyce? czy jest szansa, ze mi to naprawia, czy musze sciemniac? i jakie wytlumaczenie bedzie najlepsze?

jezeli to cos zmienia, to telefon byl kupowany w erze u znajomego, ale raczej to niewiele zmienia, chyba, ze zna jakies triki z gwarancja.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    MC_

W praktyce to Ty musisz udowodnić, że to nie była Twoja wina. Powodzenia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sprawa wygląda tak ze jakby nie bylo jest to uszkodzenie mechaniczne , panel dotykowy sam od siebie nie peka, nie wiem czy uwierza w opowiesci o mrozie , ja bym mowil prawde , bo jeszcze zauwaza ze sciemniasz i nic Ci nie pomoga.

Moze ktos oddawal do serwisu z takim problemem i sie wypowie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

domyslam sie, ze pytanie te bylo wielkrotnie walkowane, ale nie bede szukal 30min, wiec prosze o odpowiedz.

mam rom darkyego, jutro moze pojde do samsunga oddac te pekniecie na gwarancje, czy powinienem przywrocic ustawienia fabryczne - standardowy rom?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi