Skocz do zawartości
briegers

Pęknięty wyświetlacz Galaxy S

Rekomendowane odpowiedzi

Oczywiście że tak. Nie nieś telefonu z romem darkiego. Wgraj jakiś oficjalny rom od samsunga.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, wczoraj spadł mi telefon i obok przycisku Home pękł ekran (panel dotykowy działa znakomicie) na Ebayu znalazłem coś takiego -Original Samsung i9000 Galaxy S Outer Screen Lens Glass | eBay CZy zatem jest możliwość wymiany samego szkła? Bo zapewne wyjdzie to taniej niż kupno nowego wyświetlacza.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie ma takiej mozliwosci bo wyswietlacz jest klejony z panelem dotykowym. A bez zniszczenia wyswietlacza nie odkleisz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mukaty

Mi pękła sama szybka w kilku miejscach w poprzek wyświetlacza. W zeszłym tygodniu byłem w serwisie, żeby zareklamować trzeszczącą ramkę. Na początku chcieli mi przyjąć ale jak zobaczyli, że pęknięta jest szybka to powiedzieli, że owszem przyjmą do naprawy ale szybkę serwis wymieni odpłatnie. Powiedziałem, że szybka mi nie przeszkadza w użytkowaniu bo wszystko działa a jedynie ramka mi trzeszczy ;) Odpowiedź: Serwis ma obowiązek oddać telefon w pełni sprawni więc wymieni mi również szybkę. Zostało mi podziękować. Całe szczęście, że mam ubezpieczony telefon u operatora i wkrótce będzie naprawiony :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    linx

Niestety taki jest wymysł Samsung Polska.

Ale czytając ten temat się troszkę uśmiałem, skąd ludzie biorą pomysły na ściemnianie typu wyświetlacz pękł kiedy działała wibracja itp.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

gdzie mogę zamówić ekran+panel dotykowy?

Z tego co wiem tylko kupuje się w parze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak, wyświetlacz, digitizer i szybka ochronna są ze sobą zespolone i nie da się ich zakupić niestety osobno :/ Sam jestem na kupnie więc trochę poszperałem:

Tutaj za 399zł, wczoraj pisałem do nich z pytaniem czy oryginalny SAMSUNGA i potwierdzili, że tak:

ORYGINAŁ wyświetlacz + dotyk Samsung i9000 GALAXY (1693422103) - Aukcje internetowe Allegro.

Tutaj za 380zł, również odpisali że oryginalny :

ORYGINAŁ WYŚWIETLACZ SAMSUNG i9000 GALAXY + DOTYK (1678119773) - Aukcje internetowe Allegro

Pozdrawiam, N

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    linx

No nie był bym tego taki pewien czy to jest oryginał.

Z tego co mi wiadomo samsung na Europę nie wypuścił samej szyby z wyświetlaczem, jest to tylko w komplecie z ramkę

Więc albo jest to towar prosto z Azji ale jest to podróba.

Z drugiej strony ostatnio robiłem kilka iphonów 3 i 4 na częściach zamiennych i faktycznie zamienniki miały tak niewielkie różnice w porównaniu do oryginalnych, różnice dla użytkownika nie zauważalne.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A słyszałeś o innej firmie niż samsung która produkuje wyświetlacze super amoled + ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ja mam takie pytanko.Mi sie porysowala tylko przednia ramka panelu.Z tego co wyczytalem powyzej to ''samsung na Europę nie wypuścił samej szyby z wyświetlaczem, jest to tylko w komplecie z ramką''Nie wiedzac o tym zakupilem tylko ramke na allegro.Problem jest taki ze nie wiem jak ja zamontowac...a z tego co czytam to ona jest przyklejona do wyswietlacza...Moge liczyc na wasza pomoc i sugestie?...dodam ze wyswietlacz jest nienaruszony.Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi