Skocz do zawartości
Lwomati

Serwis Kruger&Matz - opinie serwisu/reklamacje

Rekomendowane odpowiedzi

1,5 roku temu kupiłam Kruger&Matz MIST, do tej pory działał bez zarzutu. W grudniu zaczął samoistnie się wyłączać. Wysłałam go do serwisu 21 grudnia. 4 stycznia zadzwoniono do mnie z serwisu, że musiałabym długo czekać na część, którą trzeba sprowadzić z zagranicy, w związku z czym zaoferowali mi zamianę na zupełnie nowy model, z nową gwarancją - Kruger&Matz SOUL.

Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona postawą serwisu.

Za 380zł mam już drugi telefon, z gwarancją na kolejne 24 miesiące.

Aneta P.

Chyba jesteś pierwszą osobą która została normalnie potraktowana , albo to nagroda dla milionowego klienta serwisu gwarancyjnego....

Wysłane z mojego GL8000 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam!
    tez mam problem z serwisem K&M. Przedluzylem w  Euro-rtv gwarancje o rok i wykupilem ubezpieczenie od usterek mechanicznych (W ERGO HESTIA). Nawalilo mi gniazdo ladowania. Serwis nie naprawi bo stwierdzil ingerencje w sprzet. A Ergo Hestia stwierdza ze nie zglosilem zadnego "nieszczesliwego wypadku" ze sprzetem i ubezpieczenie nie obejmuje naprawy. Nie dajcie namowic sie w euro na zadne dodatkowe ubezpiecenia,czy przedluzenia gwarancji!!!

Nigdy wiecej K&M!

Mojemu znajoimemu, ktoremu tablet (nie znam modelu) zawieszal sie serwis tez stwierdzil ingerencje w spszet. Czlowiek pod 60tke inmgerowal w sprzet. PARANOJA!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po kilku telefonicznych rozmowach z Ergo zaządałem zwrotu tableta i mialem zamiar oddac do ekspertyzy przez Rzecznika praw konsumenta.
    Na dzien nastepny mila pani przeprosila mnie za pomylke serwisu i poinformowala ze moge wymienic sprzet na nowy.Tym razem wziąlem Lenowo tab2
    Rzecznik Praw Konsumenta Górą!!!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    nerkin

A ja może trochę przełamie panujące tu trendy, ale mnie serwis potraktował... Bardzo ok. Pomijam szybkie odpowiedzi na moje maile (musieliśmy dogadać parę spraw), ale sam serwis przebiegł zadziwiająco sprawnie, reklamacja uznana, telefon naprawiony i odesłany. Dbam o moje telefony wręcz fanatycznie, ale mocno obawiałem się osławionej "ingerencji cieczy", ale i tu nie było problemów. Generalnie cały proces oceniam pozytywnie:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zinox

podaj numer technika ^^  :DDD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    keychi

Gdyby nie fakt, że spadł mi telefon. W ramach ubezpieczenia wymienili mi wyświetlacz. Obudowa była jak nowa nie ucierpiała. Ale późniejsza historia z 7 serwisami skończyła się wymianą z Drive 2, na Flow 2. Telefon tak wdzięczny, dodatkowa bateria dla drive 2 działała 5 dni bez doładowania. To teraz mam taki telefon w którym bateria nie wytrzymuje dnia (czy nawet samej nocy). W dodatku nie jest to jakiś outletowy model to aktualizacji do niego nie ma. Serwis odpisuje że "Witam,wszystkie treści zawarte na naszych stronach internetowych mają charakter informacyjny. Na ta chwile nie mamy w planach wprowadzania aktualizacji do tego modelu." . Irytuje mnie to, że będę musiał zrezygnować z tak fajnej marki ale nie wytrzymuje bo chinskie telefony , niemieckie, filipińskie mają aktualizacje, są dopracowywane. Niestety nikomu nie polecam marki LPElektronik - Kruger&Matz. Zdecydowanie NIE

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Qxi

Odradzam markę z całego serducha. Miałem telefon (Live 3+) nie całe półtora roku, raz już był reklamowany, ze względu na przesadne grzanie się i losowe anomalie wyświetlacza. OFC NIC nie stwierdzono, bo 80*C to nie przegrzewanie się. Teraz jest drugi raz reklamowany, ponieważ najprawdopodobniej się spalił, "samozapłon" -,-. Mam nadzieję na zwrot gotówki lub dostanie nowszego modelu o wartości Live3+ (1k w momencie mojego zakupu). Po prostu omijać szerokim łukiem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi