Skocz do zawartości
seba84_2005

TUTORIAL Modowanie HTC Desire HD dla początkujących.

Rekomendowane odpowiedzi

InfWiz

no ok w takim razie wnioskuje z tego , że nie mam ENG S-OFF

co do clockwork to po czym poznać , że się zainstalowało ? bo jak już pisałem instalowałem, ale nie wiem czy jest

i czy aplikacje typu fb , tweeter czy śledzenie akcji będę musiał na nowo usuwać czy zostanie tak jak jest w tej chwili ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    nemec
    no ok w takim razie wnioskuje z tego , że nie mam ENG S-OFF

co do clockwork to po czym poznać , że się zainstalowało ? bo jak już pisałem instalowałem, ale nie wiem czy jest

i czy aplikacje typu fb , tweeter czy śledzenie akcji będę musiał na nowo usuwać czy zostanie tak jak jest w tej chwili ?

inny soft bedziesz mial wiec aplikacje tez.

clockwork zeby sprawdzic uruchom telefon z wcisnietym volume down i wybierz z menu recovery.

Ja obecnie mam RevolutionHD zainstalowany. Fakt, ma facebooka, twitter itd. ale w niczym to nie przeszkadza przeciez. Mozesz poszukac na xda developers innych softow albo poprostu stockowa wersja PL i ponownie usunac niechciane aplikacje poprzez titanium

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    InfWiz

jednak się okazało, że 1 i 2 mam zrobione.

teraz noobskie pytanie - jak ściągnąć Rom RevolutionHD od mike1986 bo jak klikam w link w jego opisie to mi wyskakuje Page not found

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jezeli przestrzelilem z watkiem to z gory przepraszam,

jak mozna dodac, (jakim programem) dzwieki do system/media/ringtones przegladam sobie to wszystko bez problemu Astro ale nic nie idzie wkleic, wiem ze mozna stworzyc katalog na karcie,aby miec wlasne dzwonki ...itd, ale mnie osobiscie rozwala ilosc roznych folderow na karcie, przesiadlem sie z WM gdzie zawsze mialem, tylko swoje katalogi i bylo przejrzyscie a tutaj strasznie wszystko zasmiecone przez system

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jednak się okazało, że 1 i 2 mam zrobione.

teraz noobskie pytanie - jak ściągnąć Rom RevolutionHD od mike1986 bo jak klikam w link w jego opisie to mi wyskakuje Page not found

Jest przecież 10 mirrorów dostępnych :rolleyes:

---------- Post dołączono o 14:48 ---------- Poprzedni post napisano o 14:47 ----------

Jezeli przestrzelilem z watkiem to z gory przepraszam,

jak mozna dodac, (jakim programem) dzwieki do system/media/ringtones przegladam sobie to wszystko bez problemu Astro ale nic nie idzie wkleic, wiem ze mozna stworzyc katalog na karcie,aby miec wlasne dzwonki ...itd, ale mnie osobiscie rozwala ilosc roznych folderow na karcie, przesiadlem sie z WM gdzie zawsze mialem, tylko swoje katalogi i bylo przejrzyscie a tutaj strasznie wszystko zasmiecone przez system

Astro nie daje możliwości podglądu systemowej partycji. Zainstaluj Root Explorer.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

---------- Post dołączono o 14:48 ---------- Poprzedni post napisano o 14:47 ----------

Astro nie daje możliwości podglądu systemowej partycji. Zainstaluj Root Explorer.

dzieki wielkie, jeden folder mniej, a mozna cos zrobic z tymi wszystkimi systemowymi folderami na karcie , wrzucic np dp jednego?

aha i jeszcze jedno napisales ze Astro nie daje mozliwosci podgladu, ja jednak widzialem pliki systemowe

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    InfWiz

fajnie, może u mnie jest coś nie tak bo jak mówie wyskakuje mi Page not found. Prosił bym o direct linka w takim razie :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

fajnie, może u mnie jest coś nie tak bo jak mówie wyskakuje mi Page not found. Prosił bym o direct linka w takim razie :)

Nie wiem co u Ciebie jest nie tak. Nie widzisz 10 różnych mirrorów w pierwszym poście czy nie chce Ci się szukać? :rolleyes:http://forum.android.com.pl/f224/rom-android-revolution-hd-2-0-9-high-quality-and-performance-o-c-sense-no-sense-33514/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    InfWiz

też nie wiem, dzieki wielkie - i nie to że nie chce tylko jak mówiłem nie działało mi :)

---------------edit----------------

dzięki wielkie nemec i mike1986 za pomoc. Sofcik wygląda super, działa szybciej, tylko co do zasięgu wygląda podobnie jak wcześniej ( skacze ) ale puki co nie widziałem, żeby zgubił, jak coś to napisze, jeszcze zobaczę jak z żywotnością baterii. Dzięki Wielkie jeszcze raz

Edytowane przez InfWiz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    nemec
    też nie wiem, dzieki wielkie - i nie to że nie chce tylko jak mówiłem nie działało mi :)

Romy sa tez na moim prywatnym koncie: O! Tutaj!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi