Skocz do zawartości
seba84_2005

TUTORIAL Modowanie HTC Desire HD dla początkujących.

Rekomendowane odpowiedzi

niachu

2 Pytanko Czy jest sens kupował baterie na allegro są takie o 1800 mAh do tego modelu czy to tylko tak pisze, W komisach mi mówili ze orginał jest 1250 i nie ma szans zeby 1800 podeszło ze to tylko tak napisane

2.Pytanko dołaczam sie

Te baterie z allegro to fake'i. Większa pojemność = większy rozmiar. Lepiej zainwestować w oryginał lub wykonać taki zabieg: HTC Evo 3D and Sensation Battery Working in Desire HD! - xda-developers. Od siebie dodam, że działające i oczywiście pasujące baterie do naszego DHD jakie sprawdziłem to właśnie od HTC Sensation (o ile się nie mylę 1520mAh) i Desire X (1650mAh), naturalnie po takim zabiegu praca na jednym ładowaniu na pewno się wydłuży, pozostaje jedynie kwesia rzeźbienia w zaślepce baterii, stabilne umocowanie jej w telefonie i przykrycie odpowiednim pokrowcem :ok:

Niebawem prawdopodobnie będę wykonywał powyższą czynność wraz z kalibracją tak więc dam znać ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

są tez na allegro baterie o pojemnosci 2450mah w cenie 60zł do naszego tela

---------- Post dołączono o 15:11 ---------- Poprzedni post napisano o 13:43 ----------

BATERIA GOLD HTC DESIRE HD 2450mAh Nowa 24h (3897895009) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    AS0

To musi być cud techniki - z baterii, wyglądającej na oko w rozmiarze oryginalnej 1230mAh, wycisnęli aż 2450mAh :E

Moim zdaniem - chińska podróba. Już lepiej kupić chyba oryginał od Sensation albo EVO 3D i jak kolega wspomniał - porzeźbić trochę w klapce ;)

Z innych marek to popularna jest, jak już wspomniałem wyżej, ANDIDA - podobno trzyma trochę lepiej niż oryginał, ale powątpiewam, że ma deklarowane 1800mAh.

Za to baterie MUGEN chyba nie są dostępne na allegro.

Aha i jeszcze co do tej aukcji - sformatować to se dysk można! :o

Baterię się formuje jak już. Dzisiejszych baterii do telefonów jednakże nie powinno się formować, gdyż nie mają tzw. efektu pamięci jak stare baterie Li-Pol ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

i teraz pytanie czy kupic taka za 60zł ta niby 2450 czy powiedzmy ta anide za około 30zł:D jak faktycznie to jakis feik na 2450 to z cena neizle pojechali

---------- Post dołączono o 16:17 ---------- Poprzedni post napisano o 16:16 ----------

a klapki bateri nie chce niszczyc bo mój htc ma 2 tyg nowego kupiłam bateria tez nowa ale kurde krótko trzyma:D:D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    AS0

Bateria w DHD jest śmiesznie mała więc nie ma co oczekiwać cudów i codzienne ładowanie telefonu to raczej norma :rolleyes:

Tej za 60 zł osobiście bym nie kupił. Prędzej Andidę, która kosztuje w okolicach 25-30zł ale będzie trzymała bardzo podobnie do oryginalnej, ewentualnie nieco tylko dłużej ale za to jest relatywnie tania. Za oryginalną widzę, że trzeba dać jakieś 40-50zł ale masz pewną baterię. Wybór należy do Ciebie :)

Tylko w jakim sensie nowy? Jeżeli nowy, co dziwne, bo już nie produkują tego modelu, to bateria też powinna być nowa i zmiana na inną taką samą może nic specjalnego nie dać.

Jeżeli używany albo zregenerowany egzemplarz to teoretycznie bateria może być już stara/zużyta i wymiana pomoże.

Na pewno masz oryginalną baterię? :oczy:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

bateria napewno orginalna tel kupiłam od znajomego co sciagnoł go z angli popaortu kupił na allegro w anglii dałam za tel 390zł

---------- Post dołączono o 16:36 ---------- Poprzedni post napisano o 16:36 ----------

telefon był cały zafoliowany folie na całej obudowe wygladał jak nowy ale kto wie co to ejst:d

---------- Post dołączono o 16:41 ---------- Poprzedni post napisano o 16:36 ----------

o był podobnie zapakowany jak ten tutaj ciekawi mnie tez cena telefonu z linka NOWY ORYG PL HTC DESIRE HD A9191 BEZLOCK GW12 FV23 (3902117687) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    niachu

Polecam Andidę lub oryginał, z naciskiem na oryginał (kwestia ceny). Co do andidy to trudno się wypowiedzieć, lecz myślę, że realna pojemność tej baterii jest nie wiele większa jeśli nie taka sama jak oryginału, chociaż skoro jest tańsza to może warto spróbować ;) lecz jednak gdybym miał kupować nową baterię do DHD to wolałbym dołożyć do tej od Sensation bądź Desire X, porzeźbić i cieszyć się realną większą pojemnością i wydłużonym czasem pracy na baterii. (przyznam, że Desire X przyzwoicie trzyma na tej baterii i to przy dwurdzeniowym procesorze, DHD ma jeden, więc teoretycznie czas ten powinien się wydłużyć)

klapki bateri nie chce niszczyc bo mój htc ma 2 tyg nowego kupiłam bateria tez nowa ale kurde krótko trzyma:D:D

klapka kosztuje na znanym serwisie aukcyjnym kilka złotych + wysyłka, tak więc :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

naszego htc mozna porownywac z obecnymi telefonami czy odstaje od nich?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    niachu

W jakim sensie? Wydajności, pracy na baterii? Te modele mają już swoje lata i przeważnie będą odstawały np. od nowych Samsungów i całej reszty. Ja tam nie narzekam, mój DHD w zupełności mi wystarcza :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

atak porównac htc hd z xperia j i lg L7 miałam wczesniej te dwa telefony te modele są lepsze?:D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi