Skocz do zawartości
raven3run

Nie rozpoznano urządzenia usb - problem.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Na wstępie chciałbym napisać, że szukałem rozwiązania mojego problemu, lecz niestety nie znalazłem.

Problem jest następujący:

Po podłączeniu telefonu do kompa wyskakuje komunikat "Nie rozpoznano urządzenia usb". Dodam, że kilka dni temu wszystko było wporządku, telefon normalnie się ładuje i z usb i z ładowarki sieciowej.

Próbowałem różnych portów usb, na innych komputerach, zawsze to samo...

I moje pytanie? Czy może to być walnięta port USB w telefonie? Czy ktoś miał taki problem? Czy można to jakoś rozwiązać?

System operacyjny: win xp 32

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ustawienia>Aplikacje>Programowanie>Debugowanie USB no i zmień bo nie wiem czy masz zaznaczone czy nie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

zaznaczone czy nie, błąd nadal wyskakuje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Może to kabelek? Sprawdzałeś na innym?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

proponuje odinstalować sterowniki z systemu jeśli jakieś masz (instalują się razem z programem Kies) i spróbować podłączyć telefon wtedy. Pamięć masowa powinna działać. Jeśli będzie chciał instalować sterowniki to proponuje ściągnąć dużą paczkę z tego tematu o aktualizacji. http://forum.android.com.pl/f132/galaxy-spica-aktualizacja-softu-przez-odin-oraz-root-lk-2-08-a-8876/ U mnie wszystko działa na tych sterach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Napisał że sprawdzał na innych komputerach, więc to raczej n nie wina sterowników.

Sent from my GT-I5700 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mialem to samo po tym jak samo mi odlaczylo karte sd od pc. pozniej juz nie chcialo wykryc telefonu. res telefonu res kompa i wszystko znow smiga jak nalezy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niestety reset telefonu i reset kompa nic nie daje... nadal nie mogę rozwiązać problemu, może to faktycznie coś z kablem się podziało? Jutro sprawdze jeszcze na jednym kompie u mnie w pracy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    weeds

Witam Posiadam SE w205 i mam ten sam problem co ty dokladnie Uzywam systemu Win XP i do mojego fona niema zadnych sterownikow. Probowalem juz wszystkiego i nadal ten sam problem nawet kilu kabli USB nic mam przeczucie ze to port usb w fonie lub pliki usb w telefonie padly ;/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moja spice wykrywa tylko jeden port usb. Pod reszta właśnie jest nie rozpoznano urządzenia usb.. Po postawieniu systemu gdy podpinalem tel system wgrywał sterowniki gdy mu coś przeszkodziło wywalił właśnie ten komunikat. Zainstalowało się na jednym porcie a reszta nie działa.

Wysłano z GT-I5700 z użyciem Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x