Skocz do zawartości
piotrlis98

ROM [ZTE v967s] [4.2.1] Max Flavour FULL

Rekomendowane odpowiedzi

a co zmienia ten Gravitybox? tam coś trzeba ustawiać czy wystarczy to zainstalować i czy to jest ten dostępny w markecie czy chodzi o coś innego o tej samej nazwie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

do ROMu musisz pobrać i doinstalować gapps. są do pobrania na stronce romu na xda. wtedy będziesz miał google play gmail itp

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    a co zmienia ten Gravitybox? tam coś trzeba ustawiać czy wystarczy to zainstalować i czy to jest ten dostępny w markecie czy chodzi o coś innego o tej samej nazwie?

czy ktoś móglby odpowiedzieć?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    fyme

@up było już o tym przynajmniej kilkukrotnie w różnych wątkach na forum. W każdym razie gravitybox to apka zbierająca różne triki i poprawki w jednym miejscu. Z jej pomocą łatwo rozwiązać problem z identyfikacją dzwoniących, wystarczy tylko zaznaczyć właściwą opcję. Gravitybox do poprawnego działania wymaga frameworka xposed. Zarówno jedno jak i drugie możesz znaleźć na forum jak nie u nas to w dziale v987.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ok, a mam jeszcze pytanie odnośnie wybudzania klawiszami głośności - czy po użyciu apki button remmaper z odtwarzaczem muzyki (wbudowanym) wszystko ok? ja z ciekawości chciałem zerknąć u siebie na SII (jeszcze go mam a nie mam jeszcze 967) i tylko po zainstalowaniu apki (nic w niej nie ustawiałem) wywaliło mi błąd odtwarzacza i nie widział w ogóle utworów...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    fyme
    ok, a mam jeszcze pytanie odnośnie wybudzania klawiszami głośności - czy po użyciu apki button remmaper z odtwarzaczem muzyki (wbudowanym) wszystko ok? ja z ciekawości chciałem zerknąć u siebie na SII (jeszcze go mam a nie mam jeszcze 967) i tylko po zainstalowaniu apki (nic w niej nie ustawiałem) wywaliło mi błąd odtwarzacza i nie widział w ogóle utworów...

U mnie nie ma problemu z odtwarzaczem i wszystko działa jak przedtem z tym ze zauważyłem że po dłuższym czasie jest czasem problem z wybudzaniem klawiszami głośności. Czasem po godzinie zaskakuje od razu a czasem po kilkunastu minutach nie mogę odblokować poprzez klawisze głośności. W każdym razie okazuje się że apka ma czasem problem z wybudzaniem telefonu z deep sleep i poszperalem nawet na xda i tam też ktoś zgłaszał problem z apką przy procesorze MTK. Przyznam że trochę mnie to drażni i będę szukał rozwiązania bo jak ma działać to zawsze a nie na pół gwizdka.

Ps: znalazłem jeszcze apkę w sklepiku play ale jest płatna i nie ma triala aby przetestować za to autor apki zastrzega ze jak apka nie zadziała a jemu nie uda się tego poprawić to oddaje kasę. Nie pamiętam nazwy ale mam ją zapisaną na kompie. W każdym razie apka kosztuje trochę ponad 3 PLN więc warto zaryzykować.

Edytowane przez fyme

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

hmm trochę mnie to smuci z tym wybudzaniem bo tez nie lubię jak coś działa na poł gwizdka (daj znac jak potestujesz tą platna apkę)... dobra na razie zebralem wiedzę (mam nadzieję że pełną) a teraz czekam na telefon (we wtorek bedzie u mnie wiec pewnie dopiero w przyszla sobote zabiore sie za miui), trzymajcie kciuki :-) żebym nie uwalił fona ;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi