Skocz do zawartości
piotrlis98

ROM [ZTE v967s] [4.2.1] Max Flavour FULL

Rekomendowane odpowiedzi

Witam czy instrukcja instalacji jest taka sama jak w pierwszym poście ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To piszcie piszcie jak się sprawuje bo aż sam jestem ciekaw, zwłaszcza czy jest już poprawnie spolszczony bo poprzednia wersja to była tragedia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    AdiS22

Mam już zainstalowany u siebie, nie mam porównania do poprzedniej wersji ale według mnie spolszczone są tylko podstawy. Menu działa płynnie, ale opcje zapisują się trochę za długo

edit:

nie działa w pełni sklep i gmail, po wejściu w kontakty i wiadomości wyskakuje komunikat z prośbą o ustawienia kart sim.

Edytowane przez AdiS22

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mi działa w pełni sklep.

Ogólnie nie zauważyłem do tej pory wad.

Bardzo szybko działa w porównaniu z miui i według mnie jest dobrze spolszczony.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Mam już zainstalowany u siebie, nie mam porównania do poprzedniej wersji ale według mnie spolszczone są tylko podstawy. Menu działa płynnie, ale opcje zapisują się trochę za długo

edit:

nie działa w pełni sklep i gmail, po wejściu w kontakty i wiadomości wyskakuje komunikat z prośbą o ustawienia kart sim.

nie używam tego romu ale czytam wszystko co dotyczy 976s i tak myslę czy u Ciebie ten bład nie wyskakuje przypadkiem dlatego ze bez ustawień kart w menadzerze sim telefon nie wie z której karty może łączyć się z netem...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dymon

Rom jak na razie działa mi bardzo płynnie. Ale nadal są braki w tłumaczeniu nic w tej kwestii sie nie zmieniło niestety.

Wysłane z mojego ZTE V967S przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Brydzo

I nic się nie zmieni, języki są wpisane w oryginalny soft od chińczyków. Autor nie robi przecież ROMu od nowa tylko modyfikuje ten oryginalny. Polskiego będzie zawsze tyle co w tym od Chińczyka. No chyba, że jest możliwe przeniesienie tłumaczenia między ROMami, ale tego nie wiem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    AdiS22
    nie używam tego romu ale czytam wszystko co dotyczy 976s i tak myslę czy u Ciebie ten bład nie wyskakuje przypadkiem dlatego ze bez ustawień kart w menadzerze sim telefon nie wie z której karty może łączyć się z netem...

wszystko miałem poustawiane, za każdym razem ustawiałem po tym komunikacie. Przeinstalowałem go od nowa, zniknął problem z gmail oraz ze sklepem, pozostał jeszcze komunikat i długie zapisywanie ustawień ;/ co do tłumaczenia to jest bardzo mizerne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    fyme

Pytanie do kolegów siedzących na tym romie. Czy jest opcja wybudzania telefonu za pomocą klawiszy głośności? Czy jeśli tak to wybudza telefon bez problemów po dłuższej bezczynności? Chodzi mi o wybudzanie z deep sleep.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi