Skocz do zawartości
piotrlis98

ROM [ZTE v967s] [4.2.1] Max Flavour FULL

Rekomendowane odpowiedzi

Nie doszedłem do tego - jak to zrobić, która funkcja w GB? Kolor potrafię ale same ikony nie wiem jak... no i zostaje jeszcze kwestia najbrzydszej ikony tj. baterii... jakiś pomysł?

Edytowane przez robbie77

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dymon

Jeśli masz zmienione kolory tych ikon to same ikony też masz zmienione. On się prawie nie różnią. Ja mam ustawione wszystkie na kolor biały a baterie jako okrąg z procentami i nie uważam żeby to jakoś strasznie wyglądało.

Wysłane z mojego ZTE V967S przy użyciu Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    do ROMu musisz pobrać i doinstalować gapps

Jestem właśnie po swoim pierwszym w życiu wgraniu nowego ROM-u... :wstyd: Oczywiście z tego wątku. Całość ROM i gappsy brałem ze strony xda. Rozumiem, że gappsy wgrywa się tak jak ROM, tylko bez czyszczenia czegokolwiek? To znaczy poprzez wybór w recovery: install zip? Dla znawców tematu pytanie może głupawe ale jako nowicjusz nie chciałbym sobie strzelić w stopę i stworzyć 5-calowej stopki do przytrzymywania dokumentów....

Ps. Trochę się rozczarowałem, bo ten ROM również nie rozwiązał kwestii opisanej przeze mnie w wątku: http://forum.android.com.pl/f928/zte-v967s-brak-synchronizacji-z-pc-przez-bluetooth-356444/

EDIT: Nie wytrzymałem i zaryzykowałem. Już teraz wiem - gappsy instaluje się tak jak ROM, przez wybór: install zip from sd card.

Edytowane przez _grendel_

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dokładnie, wgrywasz tak jak rom tylko bez czyszczenia telefonu, ewentualnie wipe cache i dalavik cache ale nie ma konieczności.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki, chyba się minęliśmy z postami.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Właśnie odebrałem dzisiaj ZTE V967s na którym jest zainstalowany Max Flavour 3.4 full jednak niestety Sklep Play nie chce mi działać :( Problem polega na pojawianiu się informacji o licznie wykonanych wycen. Czy macie może jakieś pomysły jak temu zaradzić? Pomoc ze strony sprzedawcy nie jest możliwa :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Może spróbuj :

albo 1. w Mobil Uncle (poprzez wybór installed) odinstalować sklepik i resztę googlowych apek, po czym wgrać przez recovery gappsy (essential lub full, jak Ci pasuje)

albo 2. wgrać ponownie Max Flavour

niezależnie od wyboru nie zapomnij o wcześniejszym zrobieniu kopii obecnego romu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Problem rozwiązany, ponowna instalacja gappsów pomogła :)

Edytowane przez xray007

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie rozumiem

3. Zamontuj kartę pamięci i skasuj z niej foldery:

.android_secure

Android

LOSTDIR

4. Skopiuj ROM na kartę i odmontuj kartę aby była znów widoczna w telefonie.

gdzie mam zamontowac ta karte pamieci ? Gdzie usuwac te foldery przy wlaczonym telefonie i z poziomu komputera ?

Poza tym na filmiku z 1 strony koleś robi więcej niż w instrukcji tutaj na forum wiec jak wreszcie wgrac ten rom ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dymon

Wchodzisz w recovery, podpinasz telefon kablem do kompa, wchodzisz w mount and storage (o ile dobrze pamiętam) dajesz mount USB mass storage, komp wykryje telefon, usuwasz foldery, odłączasz pamięć opcją w kompie, w recovery wybierasz unmount, odpinasz kabel i już możesz wgrywać rom. Oczywiście wcześniej wipe'y.

Wysłane z mojego ZTE V967S przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi