Skocz do zawartości
Kanoer

Smartphone kompletny- S4, note II

Rekomendowane odpowiedzi

Kanoer

Witam, po nieudanej przygodzie z SXperia P postanowiłem się przerzucić na sprzęt lepszej jakości. Zastanawiałem się nad najnowszym Iphonem, ale nie jestem przekonany co do systemu iOS. Pozatym miałem okazję posiadać przez 3 dni Samsunga Galaxy s3 i byłem pod wrażeniem płynności tego sprzętu( może i laguje wg niektórych, ale w porównaniu z moim cackiem... wszystko działałoby płynniej) Mam naprawdę duże palce(na Iphonie 4, którego także testowałem przez dłuższy czas niż tylko na wystawie sklepowej) notorycznie miałem problem z dwuklikiem podczas pisania w trybie qwerty. Problem ten byl w mniejszym stopniu widziany w GS 3, ale też występował. W związku z tym zacząłem poszukiwać Smartphona o większej przekątnej, ale też takiego, który byłby naprawdę dobrym sprzętem i tak trafiłem na Note'a II. Jestem pod ogromnym wrażeniem tego cacka, wreszcie mógłbym używać telefonu jako pełnoprawną nawigację(a jeżdzę dużo), mógłbym praktycznie zrezygnować z używania tabletu - 2 urządzenia w jednym, pozatym zależy mi też na dłuższym trzymaniu baterii(po aktualizacji Xperia rzadko trzyma mi dłuzej niż 9h, a używam tego telefonu głównie do rozmawiania i surfowania po necie, nie ma szans jako nawigacja, a także narzędzie do oglądania/odtwarzania filmów czy chociażby grania-tnie się nawet na Icy Tower:/). Teraz zebrałem fundusze i zastanawiam się nad kupnem Samsunga Galaxy S4-jednak większy ekran niż s3, Note II który jest po prostu super, ale jednak starszy model od Galaxy S4

Pozdrawiam i z góry dzięki za pomoc:)

Edytowane przez robert1922
    nikt tu tobie nic sensownego o Note 3 nie powie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    DaN995

Wg mnie szkoda pieniedzy na S4. Note 2 to ciagle swietny smartphone. Posiada bardzo dobra baterie. Wielkosc ekranu i jego jakosc (matryca bez PenTile) nadaje sie swietnie do neta i do nawigacji. Na stocku dziala nawet plynniej niz S4. Wydajnosciowo wcale mocno nie odstaje od S4 z Snapdragonem 600.

Śmignięte z Nexusa 4 za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi