Skocz do zawartości
szymel00

CM10.2 - Avatar Rom EXTREME 4.3.1 LG P700

Rekomendowane odpowiedzi

szymel00
    Póki co jest cienko. Muli u mnie niemiłosiernie. Pierwsze co mnie przywitało to to, że zegar przestał odpowiadać. Po wipe cache i dalviku dalej to samo. Kontakty też mi już wywaliło i ustawienia.

Robiłeś wszystkie wipe i factory reset oraz format system;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mechgw

czy w tej wersji BT nie działa wcale czy tylko pewne opcje? bo korzystam ze słuchawki bt na co dzień...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    szymel00

Bluetooth nie chce się uruchomić lecz usługa jako taka działa ale i tak nie można nic przesłać itp. ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Robiłem wszystko jak w instrukcji. Nie wiem tak naprawdę co się dzieje. Czekam na jakieś inne testy i opinie. U mnie jest ewidentnie coś nie tak. Bardzo duży czas oczekiwania na cokolwiek, ale w Antutu jest 4500. No cuda się dzieją. Testowałem go tyle ile mogłem. Dziwne to jest bo ramu jest 140 wolne. Po prostu się dławi i to do takiego stopnia, że jak przytrzymam przycisk wyłączenia to mija z dobre 40s zanim się cokolwiek pojawi o i ile się w ogóle pojawia. Wróciłem na wcześniejszą wersję avatara tj 10.1. I jest ogromna różnica. Poczekam na testy innych i może jakoś zdiagnozuję problem. W zasadzie to mam pytanie do Ciebie szymel. Czy dawałeś jakieś skrypty z ostatniej wersji Avatara 10.1? Chodzi o jakiś skrypt, który został dodany po wersji z 23.08 na avatarze 10.1. Mniej więcej od tego czasu zaczeły się dziać cuda. Po prostu dwie ostatnie wersje 10.1 no i ten.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bart00

Jestem po testach. Instalacja ze wszystkimi wipe. Soft muli trochę. Raz nieoczekiwany reboot. Wracam do cm10.2 cr3pt. Może później będzie lepiej.

Wyplute z mojego l7 za pomocą tapatalk 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    szymel00

Wszystkie optymalizację były dokładnie dobierane pod Andka 4.3 i naprawdę dziwi mnie to co się dzieje u was. U mnie żadnych zcinek czy przycięć, soft chodzi zauważalnie szybciej niż Avatar na andku 4.2.2. Mam włączone gg plus oczywiście inne usługi w tle od Google. Czy wy przywracacie jakieś aplikacje z poprzednich wersji softu, jakiego zarządce ustawiacie, na jaką częstotliwość procesor? ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Super że tak często coś nowego się pojawia. Z miłą chęcią przetestuję :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie zero ścięć, narazie super ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie całkiem czysty. Bez żadnych aplikacji w zasadzie czysty rom. Smartass v2 1150 do tego Sio i wyłączenie usprawnienia na ekranie wydajności (nie pamiętam już co to). Być może jakiś skrypt się nie załącza czy coś.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    lenich

Mam niemały problem z tym softem.

Trzykrotnie próbowałem instalacji (oczywiście zgodnie z instrukcją, robiłem to wiele razy i nie rzadko kiedy zdarzały się problemy), trzykrotnie czekałem minimum 15 minut. No i za każdym razem kończyło się na animacji startowej.

Wróciłem do 4.2.2 żeby do jutra mieć telefon do awaryjnego dzwonienia, podobny problem nie wystąpił.

Cóż mogło zawinić?

Pozdrawiam.

@@EDIT:

Nieaktualne, pobrałem jeszcze raz, wrzuciłem na kartę i zaskoczyło.

Edytowane przez lenich

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi