Skocz do zawartości
corn86

Milestone 2 - Gdzie kupić?

Rekomendowane odpowiedzi

corn86

Z tego co widziałem jest na forum grupa osób, które maja już nowego milestone'a.

Ja się swojego nie mogę doczekać :)

Chciałem kupić w euro.com.pl, ale wcześniej była tylko przedsprzedaż (która mi nie do końca pasowała) a teraz telefonu w ogóle nie widzę w ofercie.

Pytanie w takim razie gdzie kupiliście swoje słuchawki? Polecacie może jakiś sklep / sprzedawcę na allegro?

A może ktoś się orientuje czy i kiedy MM2 wkroczy do szerszej sprzedaży w Polsce?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Teraz jest mały wysyp nówek na allegro (głównie z okolic krakowa).

ja swoją kupiłem za 1289zł.

Te telefony są nowe, z 24 miesięczną gwarancją realizowaną w polsce.

Moim zdaniem nie ma się nad czym zastanawiać bo z tego co mi wiadomo, sytuacja ta nie będzie trwała wiecznie (większość tych telefonów to egzemplarze które pracownicy motoroli kupili po preferencyjnych cenach początkiem stycznia) i "źródełko" prędzej czy później wyschnie, a wtedy może być dużo trudniej znaleźć nową słuchawkę z polskiej dystrybucji w takiej cenie (oczywiście to tylko moje przypuszczenia na podstawie kilkutygodniowej obserwacji rynku więc moge się mylic :))

ps.

aż musiałem się zarejestrować żeby to napisać :)

edit:

oczywiście zawsze możesz dać 2k tak jak sugeruje misukin

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    JaW
    z 24 miesięczną gwarancją realizowaną w polsce.

Nie wprowadzaj w błąd. Gwarancja jest realizowana tam, gdzie telefon został wprowadzony do dystrybucji oficjalnej. U nas premiery jeszcze nie było, więc trzeba by wysyłać Motkę do Anglii czy gdzieś tam. Po polskiej premierze będzie można egzemplarze z angielskiej dystrybucji serwisować u nas.

Trzeba zadbać, aby sprzedawca dołączył fakturę zakupu (może być kopia) z numerem IMEI - warunek konieczny do ważności gwarancji.

Niemniej jednak ceny na Allegro są rewelacyjne - 1300 zł za MM2 to naprawdę okazja, sam kupiłem za 1500 miesiąc temu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mi się udało kupić taką sztukę za 1299:)

Rzeczywiście są to telefony dostępne dla pracowników.Kupione zazwyczaj w grudniu. Sprzedawca mi powiedział, że w razie naprawy gwarancyjnej mam się kontaktować z nim, a po polskiej premierze można do serwisu normalnie oddać:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Mi się udało kupić taką sztukę za 1299

Rzeczywiście są to telefony dostępne dla pracowników.Kupione zazwyczaj w grudniu.

Ale menu mają polskie?

Jest jakiś konkretny sprzedawca czy trzeba szukać głównie z okolic Krakowa?

---------- Post dołączono o 19:11 ---------- Poprzedni post napisano o 18:45 ----------

Sprawdziłem chyba wszystkie aukcje MM2 na allegro i oprócz jednej wszystkie są z Krakowa lub okolic. Przedział cenowy spory ale sytuacja jest ciekawa.

Domyślam się ze większość może pochodzić z GB gdzie ten telefon pojawił się w grudniu w ofercie chyba Orange.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja za 1300 kupiłem nówkę z angielskiej dystrybucji. Bez polskiego menu, bo takiego jeszcze nie ma. MM2 to dużo lepszy interes niż Desire Z, który jest podobny wydajnościowo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    aarfy

"W kwietniu 1998 Motorola otworzyła w Polsce, w Krakowie, Centrum Oprogramowania. Jest ono jednym z dwudziestu takich placówek rozsianych po całym świecie, zatrudniających około pięciu tysięcy inżynierów."

Najprawdopodobniej dlatego wiekszosc MM2 pochodzi z okolic Krakowa ;)

Ja swoja motke mam z niemieckiej dystrybucji, jeden z egzemplarzy ktore pracownicy Motoroli mogli kupic po kosztach (na fakturze widnieje smieszna cena, nieporownywalna z cena rynkowa).

Obecnie nie jest mozliwe kupno milestona 2 z polskim menu, trzeba czekac az te telefony pojawia sie w polskiej dystrybucji, a wtedy w necie zapewne pojawi sie takze spolszczenie do egzemplarzy kupionych za granica.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    vvit0

kupiłem na allegro za 1250, dostałem ksero dowodu zakupu sprzedającego, wszystko śmiga elegancko, a że to mój trzeci telefon bez PL menu, w ogóle mnie to nie przeraża ;)

takze polecam kupić teraz, jeżeli ktoś sie nie boi telefonu bez "polskich papierów", za miesiąc - dwa jak pojawią się polskie egzemplaże, będziemy mieli wyższe ceny wg. oficjalnych stawek dystrybucji i wówczas nawet te "nie-polskie" na allegro pójdą w górę o kilka stówek... tak myślę, dlatego już kupiłem swoją ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Patrzyłem dziś i wydaje mi się, że zaczynają się te tańsze sztuki kończyć...

Sent from my MotoA953 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi