Skocz do zawartości
corn86

Milestone 2 - Gdzie kupić?

Rekomendowane odpowiedzi

ja ostatnio nawet widzialem wystawiona kup teraz za 1150 niby nowa zdjecia byly i koles mial duzo komentarzy..ale niestety szybko ktos ja przechwycil..a gwarancja rzeczywiscie jest 24 miesiace dzwonilem sie jeszcze upewnic na infolinie bo myslalem ze europejska ma 12 ale jednak bylem w bledzie..ciekawe kiedy premiera w polsce i polski rom bo moj angielski kuleje i zastanawiam sie wlasnie czy teraz kupic czy pozniej..bo moze okazac sie ze telefony z polskiej dystrybucji beda o wiele drozsze a wiekszosc Motorolek 2 sa sprzedawane z Krakowa czyli cos w tym jest

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam pytanie. Wie ktoś kiedy będzie oficjalna POLSKA premiera MM2?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nie wiadomo dokladnie kiedy ale napewno na wiosne

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    .ciekawe kiedy premiera w polsce
    Wie ktoś kiedy będzie oficjalna POLSKA premiera MM2?

Premiera już była, 9 września 2010: Motorola Milestone 2 – polska premiera

Pytanie kiedy w końcu trafi do sprzedaży.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

o to nam wszystkim chodzilo kiedy wlasnie trafi do sprzedazy.ahh..ciekawy jestem bo mam chec teraz sobie wziasc MM tylko dlugo z angielskim menu nie pociagne facet na infolini mi powiedzial ze sami nie znaja dokladnej daty ale napewno bedzie na wiosne

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a nie zastanawialiscie sie czasem czemu tak nagle w styczniu wysypalo tyle tych motoroli na allegro?najwiecej wlasnie z krakowa i jak patrzylem to prawie kazdy mial date na fakturze z grudnia 23 wiec mysle ze to moze pracownikow czy cos w tym stylu..najbardziej zastanawiajace jest to czemu sprzedaja i czemu nagle tez sklep euro agd wycofal telefon ze sprzedazy..?czy myslicie ze jest taka mozliwosc ze Milestone 2 wogole nie zadebiutuje na polskim rynku?w sensie ze nie bedzie z polskiej dystrybucji no i nie bedzie PL romu?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    a nie zastanawialiscie sie czasem czemu tak nagle w styczniu wysypalo tyle tych motoroli na allegro?najwiecej wlasnie z krakowa i jak patrzylem to prawie kazdy mial date na fakturze z grudnia 23 wiec mysle ze to moze pracownikow czy cos w tym stylu..najbardziej zastanawiajace jest to czemu sprzedaja i czemu nagle tez sklep euro agd wycofal telefon ze sprzedazy..?czy myslicie ze jest taka mozliwosc ze Milestone 2 wogole nie zadebiutuje na polskim rynku?w sensie ze nie bedzie z polskiej dystrybucji no i nie bedzie PL romu?

Popatrz na pierwszą stronę, tak jak wydedukowales są to telefony od pracownikòw, a sprzedają bo kazdy z nich moze kupic dwa rocznie w bardzo dobrej cenie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    duz

A propos, mam do sprzedania jedną sztukę.

Oczywiście nówka, nie włączana, gwarancja 24 mc-e.

Cena 1300 PLN

Info na PW.

P.S. Tanie Milestonki z Krakowa powoli się już kończą ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Słuchajcie też chcę kupić MM2 ale mam dużo wątpliwości co do sprzedawców na allegro. Szczególnie krzywo patrze na te telefony z angielską wtyczką... Wy macie u siebie ładowarkę z angielskim i europejskim wejsciem?

Gdzie mogę pewnie kupić orginalną MM2 a nie podrobke? :) Bo gdy przeglądam allegro to mam mieszane uczucia co do tych telefonów i ich orginalności ;/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chyba większość, jeśli nie wszyscy mają swoje milestone 2 z allegro od sprzedawców z okolic krakowa. W zestawie z moim egzemplarzem były dwie ładowarki: pasująca do naszych gniazdek oraz pasująca do gniazdek w UK :)

Wysłane z MotoM2 przez TapaTalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi