Skocz do zawartości
lukasoon15

Zestawy słuchawkowe

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnia kategoria - powyżej 250: Sennheiser Momentum On-Ear. Jak kogoś stać, niech kupuje, rewelacyjne słuchawki. Bardzo dobra jakość wykończenia. Ew. model HD-25, nieco tańszy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja osobiście polecam AKG K619 super dźwięk szczególnie w połączeniu z PowerAmp Słuchawki mają genialny bas ale reszta pasma też niczego sobie. Moja opinia jest ze grają jak dobre kino domowe jest fundamen basowy ale góra i średnica także na wysokim poziomie. Wada cena 499zł za wersję z mikrofonem. Zalety realny bas czysta średnica i góra ,wysoka dynamika i skuteczność ,możliwość złożenia i dodatki tj pokrowiec i przedłużacz do kabla.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powiedzcie mi koledzy, ile nakładek silikonowych jest w oryginalnym zestawie słuchawkowym w HTC One?

Nie używałem słuchawek i jak ostatnio je założyłem, to mi strasznie wypadały, postanowiłem zmienić nakładkę i okazało się, że nie mam nic na zmianę w zestawie;/

Edytowane przez H4NNIB4l

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Trzy pary koloru czerwonego

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mogę gdzieś je dokupić?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    yrelaw

Zobacz na allegro. Ja te czerwone wywaliłem i założyłem bardziej wygodne, a potem wymieniłem te słuchawki na JVC :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    PYTER4

Niedługo mam dostać swojego one i mam dylemat. Zostawić sobie słuchawki które teraz posiadam( Creative EP-660 ) czy używać tych które dostane w zestawie. Które są lepsze?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    reXio

Panowie, szukam sluchawek typu pchelki (douszne) ale wymogiem jest aby byly klawisze glosniej/ciszej plus piosenka pauza, nastepna, poprzednia. Cena bez znaczenia. Maja byc dobre i dzialac.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    yrelaw

No to nie znajdziesz działających idealnie na androidzie. Może jay a jays five. Ale i tak trzeba wgrywać programik z android store. Niestety ja nie znalazłem i pośługuję się protezą ze sklepu a mianowicie Headset Button Controller. Najsmieszniejsze jest to w tych telefonach z androidem, żeby funkcja zadziałała to trzeba wyłączyć muzykę. Masakra. Apple to inna bajka.:PP

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zalezi

Słuchawki z zestawu całkiem dobrze grają, Myślałem, że to padaka, ale da się na tym słuchać :)

Słuchawki do 50-60 lepsze od stockowych raczej nie będą.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi