Skocz do zawartości
lukasoon15

Zestawy słuchawkowe

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Z racji nieobecności w zestawie chciałbym zakupić jakieś słuchawki dokanałowe. Najlepiej oczywiście z pilotem, chociaż wiadomo, jakość na pierwszym miejscu. Szukam czegoś w granicach 60 do 100zł. Będzie coś znośnego, czy może lepiej rozejrzeć się za stockowymi dorzucanymi do One'a na Allegro?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    fyox

Wygladaja jak te ale sam juz od dluzszego czasu patrze i nie wiem czy to oryginaly, za taka cene troche watpliwe :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ma_ko

No własnie, bo w sumie chciałbym kupić oryginalne które były w zestawie ale nie wiem czy za tą cenę to nie jakaś lipa.

I druga sprawa, miałem problem wcześniej bo podłączyłem stare słuchawki od Nokii z pilotem do odbierania rozmów i mkrofonem do telefonu i nie działały tzn. działał jeden kanał, były zakłocenia i wogóle. Wyczytałem że zależy to od tego ile pierścieni (nie wiem jak to nazwać) jest na wtyczce. Na nokii były 4 i były takie cyrki, ale podłączyłem duże nauszne słuchawki Sony na których wtyczce są tylko 3 pierścienie to działają super. I teraz nie wiem jakie w sumie kupić. Bo te na aukcji mają 4 pierścienie więc boje się że mogą nie działać... Może ktoś ma oryginalne i może sprawdzić. Byłbym wdzięczny

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    wip26

Jeżeli zdjęcie z aukcji pokrywa się z tym co jest oferowane to wyglądają na oryginały.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    yrelaw

Dla mnie to podróbki. Ostatni czerwony pasek na oryginałach jest na cieńszym końcu, a sama końcówka jest jeszcze cieńsza. Na tych zdjęciach wydaje sie że paski są na tej samej grubości bolca.

Zresztą nie ma się co podniecać bo słuchawki to nic nadzwyczajnego.

Edytowane przez yrelaw

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Według mnie to oryginały. Niczym się nie różnią od tych które dostałem do swojego fona, a nie wierzę że orange sprzedaje swoje fony z podróbkami słuchawek.

Jeżeli zdjęcie z aukcji pokrywa się z tym co jest oferowane to wyglądają na oryginały.

Podpisuje się pod tym stwierdzeniem oboma rękami :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    yrelaw

Zdjęcia nie przedstawiają towaru który posiada sprzedawca tylko kopie z internetu. Na tych rozłożonych ostatni pasek wydaje się być na tej samej grubości. Nigdy zresztą nie wieżę w takie niby okazje. idż do sklepu i zInwestuj ok 200 zł i dostaniesz naprawdę dużo lepsze słuchawki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak ktoś szuka oryginalnych od HTC to polecam HTC BH 600, bo dzięki temu mamy słuchawkę z BH i standardową, a zyskuje się kilka przydatnych funkcji np. obsługa playlisty, komendy głosowe, czy obsługa zdalna aparatu :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    fyox

A ile czasu Ci w nich bateria trzyma słuchając cały czas muzyki i czy kabel jest na tyle długi, aby podłączyć je bezpośredni do telefonu i słuchać muzyki mając telefon w kieszeni?

Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi