Skocz do zawartości
toruogiwara

Kruger&Mantz LIVE i MOVE - poprawienie działania GPS

Rekomendowane odpowiedzi

Raczej chyba nie powinien potrzebowac to bez sensu.Przeciez nawgacje nie maja neta i jest ok. Tez mam problem z fixem i satelity tez troche dlugo szuka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
SamXel
Czy aby Gps łapał fix od razu potrzebuję połączenia z internetem
Do poprawnej pracy GPS nie potrzebujesz połączenia z internetem.

Potrzebowałbyś gdyby telefon posiadał tylko AGPS, a LIVE i MOVE posiadają i GPS i AGPS.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A gps.conf ma znaczenie dla połączenia GPS czy AGPS? Bo u mnie bez połączenia z internetem łączenie z GPS trwa długo, bez znaczenia jaką konfigurację ma gps.conf.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
IndiPL

Cześć. Mam pytanie. Zrootowałem mojego K&M Live. Zainstalowałem ES File Explorera, przyznałem mu prawa SU. Zainstalowałem Automapę, Lucky patcherem spatchowałem. Ale mam problem z edycją lub podmianą plików w systemie. np nie mogłem edytować lub podmienić gps.conf. Co mogłem pominąć. Proszę o podpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Cześć. Mam pytanie. Zrootowałem mojego K&M Live. Zainstalowałem ES File Explorera, przyznałem mu prawa SU. Zainstalowałem Automapę, Lucky patcherem spatchowałem. Ale mam problem z edycją lub podmianą plików w systemie. np nie mogłem edytować lub podmienić gps.conf. Co mogłem pominąć. Proszę o podpowiedź.

Zainstaluj Root Explorer'a to załatwi sprawę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
slan

Albo Total Commandera - również bez problemu działa z uprawnieniami root'a :)

Wysłane z K&M LIVE za pomocą Tapatalk 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
IndiPL

Dzięki. Zadziałało.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
mx81

Trochę nie na temat ale może komuś się przyda.

Ja używam MAPAMAP, ściąga mapę na telefon wiec nie trzeba mieć włączonego internetu, aktualizacja map co kwartał. Oczywiście wszystko płatne ale są promocje teraz np 59 zł za bezterminowy dostęp:) Aktualizacja map płatna ale od czego jest internet;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zrobiłem roota, ale nie mogę znaleźć tego pliku etc i gps.conf żeby edytować, przez faster GPS też mi nie łapie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Lwomati

Jak to nie możesz znaleźć?

Pewnie wcale nie szukałeś ;-)

Użyj aplikacji np. Root Explorer

Znajdujesz folder etc przewijasz do dołu i w tym folderze znajdujesz plik gps.conf

Jak nie masz tego programu to użyj np. Es eksplorer i wybierz "dysk" urządzenie, następnie folder etc i też znajdziesz ten plik.

Wysłane z mojego LIVE za pomocą Tapatalk 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi