Skocz do zawartości
Pro_Pop

Sony Xperia J - W jaki sposób cofnąć aktualizacje ( Downgrade)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wiem że jest do tego temat ale nie ma konkretnego wyjaśnienia. Chcę cofnąć najnowszą aktualizację Androida na telefonie Sony Xpieria J, po aktualizacji dużo sie zmieniło, między innymi nie wiem jak wyłączyć wskaźnik procentowy baterii na górnym pasku gdzie zasięg. Proszę o pomoc bo zrobiłem tą aktualizację wczoraj mamie i każe mi teraz wszystko cofnąć. Błagam o pomoc :rozpacz:

Edytowane przez Raciborski
    Poprawiono nazwę tematu. Proszę następnym razem dokładniej sprecyzować zagadnienie w tytule tematu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Musisz wgrać starszą wersję systemu przez flashtool. W dziale z xperia j wszystko jest co trzeba zrobić :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam ten sam problem, wczoraj zrobiłam aktualizacje i nie dziala mi czesc aplikacji, zniknely wszystkie zdjecia i muzyka oraz pojawily sie problemy z wifi. Czy wystarczy ze wgram wersje ktora mialam wczesniej? Odzyskam pliki?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Muzyka i zdjęcia (zapewne) da się jakoś odzyskać. Co do ilości % naładowanego telefonu, również da się ale trzeba pogrzebać w systemie. Pobierz rom 4.0.4 ICS np. CE, wgraj flashtolem i będzie cacy. Napiszcie na PW to wszystko wam opiszę krok po kroku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja cofnąłem moją J-tke do 4.0.4 ICS przez flashtool i wszystko było ok. Procent baterii zniknął itp. :PP Instalacja tego trwa 2-3 minuty :hyhy: Tu masz wszystko opisane : http://forum.android.com.pl/f779/flashowanie-xperii-j-274635/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi