Skocz do zawartości
benyy

Flip Cover

Rekomendowane odpowiedzi

neoox

Można kupić takiego Nillkina. Poszukaj na znanym portalu aukcyjnym (również w zakończonych), a na pewno się nie zawiedziesz. Inne firmy też takie oferują.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    benyy

Gdybyś natknął się na aukcje z czymś takim daj znać proszę :). Przeglądałem przed chwilką produkty Nillkina dedykowanych dla 4xhd na allegro ale nic niestety takiego nie znalazłem z innych firm też niestety nie :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zauważcie, że wymiana LG-klapki na flip-cover pozbawia was NFC :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    benyy

Nie ma z tym problemu bo w ogóle z NFC nie korzystam ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bamil

Jeżeli znajdziesz coś takiego ja też proszę o informacje. Z chęcią coś takiego nabędę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    neoox

Dopiero teraz zauważyłem, że chodzi o tylną pokrywę zespoloną razem z etui typu flip. Można pójść na kompromis i kupić etui Nillkin z flipem (np. 3370584671) i nie trzeba rezygnować z NFC. Co do tylnej klapki razem z flipem to niestety nie widziałem takiej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bamil

Właśnie o to chodzi, że Nillkin pogrubia telefon a to zamiast klapki nie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    benyy

Szkoda, że to co znalazłem googlając jest do kupienia na jakichś dziwnych zagranicznych serwisach :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    wierny

Chciałbym zwrócić Waszą uwagę na wątpliwą funkcjonalność rozwiązania, jakie oferuje flip cover. Rezygnując z tylnej klapki pozbywamy się NFC, w zamian za co otrzymujemy przednią klapkę, która rzekomo ma chronić ekran przed zarysowaniami.

Prawda jest taka, że folia na wyświetlaczu jest jedynym skutecznym sposobem na rysy na ekranie. W innych przypadkach drobinki zawsze mogą się dostać między wyświetlacz a to, czym próbujemy chronić naszą komórkę (z własnego doświadczenia). Co więcej, tylna klapka flip covera w tańszych etui może być źle spasowana i wykonana z plastiku kiepskiej jakości. Najgorsze jest jednak to, że taki "pokrowiec" wcale nie chroni naszego telefonu od skutków upadku - smartfon nadal jest narażony na wgniecenia brzegów obudowy, które w futerale marki Nillkin są w jakimś stopniu obudowane.

Osobiście nie poleciłbym rozwiązania flip cover wykorzystującego tylną klapkę smartfona.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi