Skocz do zawartości
Daviteusz

rom [4.4.4][Kernel 3.0.16][Lipiec-25][NIEOFICJALNY] Evervolv 4.0.0p3-turba

Rekomendowane odpowiedzi

pasnik

Update z 6.01.2014 nie działa mms i coś z synchronizacją . Słuchawki też zadziałały po 3 wymianie. Reszta działa w miarę( kam era jak zawsze -brak). latarka do podmiany.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pasnik

Cofam problem z mms . Próbowałem na innym romie/2.3.3/ i też nie działa . Sieć Play ustawienia zgodne . Nie używam mms-ów ale mam takie zboczenie ,że jak coś jest to ma działać. Co do romu j100m /wcześniejszym z 02.01/to nie wiem czy robiłem coś nie tak ale nie miałem motywów i evervolva updates.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

no właśnie ja też jestem w play i problem z mmsami mam tylko na tych 'kitkatowych' romach, w tym na j00mie.

z ciekawostek - mildwild rom to jedyny rom niestockowy (oczywiście poniżej cm 9/10/11) na którym działa autoodbieranie mmsów. w innych przypadkach była tylko informacja w skrzynce, że trza pobrać (włączając transmisję), nawet bez sygnalizacji na pasku powiadomień. na mildwild samo się pobiera i sygnalizuje (nawet z wyłączona transmisją)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Ro3son

j00m utworzył specjalną stronkę : J00m Kitkat gdzie będzie umieszczał modyfikacje oparte na Evervolv.

Jak na razie jestem zadowolony ze stabilności i dobrego zachowania tej modyfikacji. Zobaczymy jak to podziała przez tydzień. Do dzielenia WiFi używam wired-tether albo wifi-tether

Co do mms'ów, to na MildWild też czasem nie dzialają - nie mam pojęcia od czego to zależy... czasem jak włączę dodatkowo WiFi zaskakuje ale nie zawsze - to jest jedyna rzecz, która mnie mocno denerwuje w androidach.

Edytowane przez Ro3son

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    joski

panowie po wejsciu w recovery wyskakuje mi takie coś :recovery is in safe mode this because the follwing partition is not accessible : 'system" Please enter wipe menu and format system. If changed hboot you schould choose to format all partitions' sformatowałem kartę ale to nic nie pomogło dalej to wyskakuje. recovery to 4ext recovery touch

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Daviteusz

Zrób format all partitions (Except sdcard) a nie format /sdcard. Wejdź w power menu i daj reboot recovery.

Możesz też sam /system. Będziesz musiał rom wgrać na nowo ale bez wipe by nie stracić danych

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    joski

przeczytałem na xda przed tym co napisałeś i wgrałem cwm przez fastboot comander i teraz mi wisi na logo htc ;/

ok wgrałem nowsze i poszło od strzała :)

---------- Post dołączono o 16:59 ---------- Poprzedni post napisano o 12:10 ----------

da się coś zrobić żeby dźwięk powiadomień był głośniejszy bo w porównaniu do dzwonka jest makabrycznie cichy

Edytowane przez joski

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    joski

mam najnowszy :) ale problem pojawia się jak chcę zainstalować fix ponieważ pojawia się błąd analizowania mam zaznaczoną opcje 'nieznane źródła'

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi