Skocz do zawartości

Wykryliśmy, że używasz AdBlocka  :emo_im_sad:

Proszę, dodaj nas do wyjątków:) Wyświetlamy jedynie ładne, idealnie dopasowane reklamy - żadnych wyskakujących okienek czy wideo! Reklamy to jedyne źródło utrzymania naszej społeczności.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się jak to zrobić. Dziękujemy!

malach

[4.1.2/4.2.2/4.3]UKRYTE FUNKCJE SYSTEMU║dźwięk migawki on/off║MMS║klawiatura║wiele innych!

Rekomendowane odpowiedzi

Potwierdzam działanie kodów:

Zielona słuchawka na liście kontaktów, wystarczy przycisnąć aby wybrać numer

<CscFeature_Contact_EnableCallButtonInList>true</CscFeature_Contact_EnableCallButtonInList>

Oraz wymuszenie w mmsach

<CscFeature_RIL_ForceConnectMMS>true</CscFeature_RIL_ForceConnectMMS>

Jeśli znajdę coś jeszcze to dorzucę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    narkos

Siema. Wiem że dawno już nikt nie pisał w tym temacie ale mam jedno spostrzeżenie. Dzisiaj przetestowałem działanie funkcji odbioru MMS w galaxy ace 2 na stock 4.1.2 i powiem tyle że działa. Myślę że powinno działać w każdym telefonie galaxy w którym możemy znaleźć pliki podane w pierwszym poście. A swoją drogą dodam że ładne dziadostwo odstawiają producenci skoro blokują odbiór MMS bez neta (choć w niektórych telefonach działa bez modyfikacji).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zed72

testował moze ktoś to rozwiązanie na S4 z Lillipop ??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    maro23

1. Czy jeśli zrobię root przez KingoRoot, wprowadzę powyższą modyfikację na odbieranie mms bez danych komórkowych i później usunę root też przez KingoRoot to czy nadal będą działały MMS'y?
    2. Mam wersję tel z wadliwą eMMC bo sprawdzałem aplikacją eMMC check i gdy przeinstaluję system to telefon już nie wstanie bez fizycznej wymiany pamięci emmc. Czy ten problem występuje też gdy robi się roota? Chcę się upewnić żeby z telefonu nie zrobić cegły.
    3. Czy jest jakiś inny sposób na odbieranie/wysyłanie MMS bez robienia ROOT'a i właczonych danych komórkowych?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

@maro23

ad1. Tak, ponieważ zmieniony plik others.xml zostaje z tymi wpisami mms nawet po usunięciu roota, ale skoro wykonujesz root to po co go później usuwać ? 

ad2. Jest pewne ryzyko, więc zastanów się czy warto.

ad3. Raczej nie, nie wiem jaki telefon posiadasz, są jakieś aplikacje, ale nie wiem czy działa taka możliwość mms bez włączonej transmisji danych. 

dodana zawartość

Spróbuj tej aplikacji :

APN OnOff.apk

Edytowane przez Spartan500

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi