Skocz do zawartości
PrimusOne

Po przywróceniu ustawień fabrycznych Androida jest możliwość odzyskania aplikacji i ustawień z SD?

Rekomendowane odpowiedzi

Przede wszystkim witam wszystkich!

Po prześledzeniu forum jakieś 4 miesięce temu zakupiłem bezpośrednio od chińczyka V970. Jest to mój pierwszy post ze względu na to że do dnia dzisiejszego wszystko czego potrzebowałem znalazłem tutaj na forum :ok: i nie chciałem zaśmiecać forum zbędnymi pytaniami na które i tak już były odpowiedzi. Ogólnie z telefonu jestem zadowolony.

Na początku miał zainstalowane CWM i BrunoMOD V1.2R ale niestety bez scalenia pamięci więc scaliłem pamięć i zainstalowałem na nowo Bruna. Ogólnie wszystko do dziś śmigało bez zarzutu.

Dzisiaj przez przypadek rozładowałem go do zera. Podłączyłem do ładowarki i po jakimś czasie (zdążył doładować do ok 10%) uruchomiłem ale z podłączoną ładowarką. Po odpaleniu niestety zawołał o przywrócenie ustawień fabrycznych i głupi nie wczytując się pacnąłem OK czy jaoś tak :facepalm:. Oczywiście po restarcie efekt jaki można się było spodziewać mam gołego Bruna :mad:. Nie robiłem niestety żadnego backup'u i teraz pytanie: Czy da się ustawienia i aplikacje jeszcze przywrócić czy pozostaje konfiguracja wszystkiego od zera? Wszystko na SD jest jak było tylko system goły.

Z góry dzięki za odpowiedź.

Edytowane przez PrimusOne

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie ma opcji, niby z czego chcesz przywrócić ustawienia skoro nie ma backupu?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po scaleniu partycji wszystkie aplikacje jak i dane trafiały z automatu na kartę SD i są tam dalej. Zapytałem dla pewności aby w razie gdyby dało się to chociaż w części przywrócić zaoszczędzę troche czasu. Jak nie to trudno, aż tak ważnych rzeczy w telefonie nie trzymałem i poprostu się przemęcze z instalowaniem i konfigurowaniem wszystkiego od zera. Chyba że ktoś ma jeszcze jakiś pomysł?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zdybo
    wykrzyk.png Twój temat narusza Regulamin Forum pkt 4.3.

Tytuł wątku musi być krótkim streszczeniem Twojego posta oraz w sposób jednoznaczny nakreślać problem lub istotę dyskusji. Powinien także zawierać informacje odnośnie tego, jakiej pomocy oczekujesz.
    Przydatne linki:
    Pierwsze kroki na forum
    Zmiana tytułu wątku
    Jak poprawnie nazwać temat
    Po przywróceniu ustawień fabrycznych czy jest ratunek czy wszystko od początku?[/WARNT]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi