Skocz do zawartości
OcwiK

Bateria-bardzo szybko spada

Rekomendowane odpowiedzi

OcwiK

Za każdym razem kiedy np. gram (w mniej niż 5 min potrafi się podgrzać) i oglądam filmy (tu podobna sytuacja). Bateria... nie wiem, kupować nową? Na każdym romie mam podobną sytuację.

---------- Post dołączono 17-09-13 o 17:01 ---------- Poprzedni post napisano 16-09-13 o 20:20 ----------

Teraz zauważyłem coś innego, kiedy telefon jest w trybie oszczędzania energii (siedze na Revelation 1.0.2) to bateria spadła w ciągu 8 godz o około 20% co jest zadowalającym wynikiem. Natomiast w normalnym trybie bateria leci jak oszalała. Jakieś wnioski?? Prosze o pomoc.

---------- Post dołączono 18-09-13 o 15:02 ---------- Poprzedni post napisano 17-09-13 o 17:01 ----------

Pomóżcie, prosze.

Edytowane przez OcwiK

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bateria nie jest nowa, wiec nie wymagaj nie wiadomo czego, szczególnie na custom romie, 2 opcje albo kup nowa baterie, albo szukaj romu, który nie będzie taki bateriożerny.

Wysłano z htcsensation&tt4&sk3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    OcwiK

Ok, czy taka bateria będzie ok? Oryginalna itp? Telefon będzie dłużej trzymał? HTC BA S780 ORYGINALNA BATERIA - HTC SENSATION ,XE (3550873137) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Przed chwilą po 6 godzinach ładowania odpinam tel od ładowarki i patrze 80%(wtf?) i zaraz wyskakuje komunikat Superuser'a że pliki binarne są nieaktualne, no to dałem żeby zainstalował w recovery, tel sie restartuje włącza z powrotem i jest 100%... o co chodzi?

---------- Post dołączono o 22:37 ---------- Poprzedni post napisano o 22:27 ----------

Jeśli jest jakas inna bateria która będzie pasować bez żadnych przeróbek i będzie tańsza to proszę o link.

Wysłane z mojego HTC Sensation Z710e za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Coraz bardziej Panowie zniechęcacie mnie do custom romów... Chyba walnę tylko roota i pozostanę na stocku.

Ja jestem od maja bodajże posiadaczem baterii Ankera i bardzo sobie chwalę, tylko ja nie uznaję grania na smartfonie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    OcwiK

A no właśnie, ja dość dużo gram :P ale nie wiem o co chodzi z tymi plikami binarnymi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Polecam z całego serca rom Inspiration. Jedyny który mnie w pełni zadowala. Żadnych bugów, szybki, bardzo dobra bateria i bez żadnych wodotrysków. Od dłuższego czasu go używam i jeszcze mnie nie zawiódł. Polecam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    OcwiK

U mnie odwrotnie :) siedziałem na nim ale najbardziej zadowala mnie Revolution.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@SZOPENRAPU

Customy nie są złe, jeśli chcesz jakiejś zmiany, również każdy telefon "reaguje" inaczej na custom, może być tak że jednemu będzie bateria trzymać dobrze a drugiemu padnie szybko. Swoją drogą jak już będziesz robić roota to customy i inne modyfikację aż się prosi żeby instalować, bo i tak musisz odblokować bootloader, a sam root nie jest zbyt użyteczny w stockach, chyba że musisz zrobić backup :P

Edytowane przez sarnaone13

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A jak się jest przyzwyczajonym do sense, to rom Revolution jest w sam raz

Wysłane z mojego ZTE Blade III Pro za pomocą Tapatalk 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    OcwiK

Cholera... przez noc bateria spadła z 65%-62% (3%), ucieszony że wszystko ok, włączyłem sobie grę (Flick Shot) i pograłem 8 min. Wyłączam gre patrze w zasilanie i co? 37% baterii... KUR^%$# skoro bateria umiera to przez noc powinna więcej spaść, mam racje?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi