Skocz do zawartości
OcwiK

Bateria-bardzo szybko spada

Rekomendowane odpowiedzi

A masz spuchniętą baterię? Pomiary takiej baterii są nieracjonalne, system przewiduje w zasadzie użycie, dlatego ludzie są zdziwieni, że smartfon się wyłącza, a system sygnalizował, że jest np. 20% baterii.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    OcwiK

Bateria jest ok, nic nie spuchnięte itp... :/ EDIT:. I do tego ładuje HTC od 8.20 (miał 37%) teraz jest 12.00 i jest 76%... 4 godziny i tylko 40%. CHORE!!!!!!!!!!! EDIT2: Teraz zrestartowałem telefon i co? 100%.... O co chodzi? Już nie mam sił do tego... :(:facepalm:

Edytowane przez OcwiK

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam podobnie z tym, że dochodzą do tego wyłączenia się telefonu. W przeciągu kilku dni będę miał nową baterię, więc dam znać czy pomogło : )

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    OcwiK

Kupowales zwykłą czy ankera?

Wysłane z mojego HTC Sensation Z710e za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kupiłem Andide za 30zł, czekam aż dojdzie. Problem miałem taki, że kupiłem telefon, który ma problemy z baterią : http://forum.android.com.pl/f320/telefon-wya-ae-cza-siae-dziaa-ajae-c-na-baterii-338763/

Problem podobny jak u Ciebie. Nie da się go normalnie naładować. Zatrzymuje się na 50-70% - restart i jest cudownie 100%. Jak leżał przez noc spadło 8% baterii, przez około 8h. Po tym, włączyłem wiadomość sms i nawet nie zdążyłem jej przeczytać, wyłączył się. Próba włączenia bez skutku, podpinam do ładowarki - 4% baterii. Sprawdź sobie, czy w tle nie działają Ci aplikacje jakieś nie potrzebnie. Jak nie korzystasz z telefonu wyłącz WIFI, Internet, Synchronizację ew.

Spróbuj także ustawić [jeśli masz problem z dużym poborem prądu z baterii podczas wyłaczenia ekranu]:

ustawienia - opcje programistyczne - limit procesów w tle

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    OcwiK

U mnie gdy nie używam telefonu to bateria jest ok, przez noc spadła 3%.(8h) a później po 8 min gry spadła 20%. Nie wiem kurde, apki mam powyłączane, używam Wakelock detector i nic nie pokazuje, wszystko jest ok, nie widać aby jakikolwiek program zabierał baterie.

Wysłane z mojego HTC Sensation Z710e za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up

To normalne, że appki zabierają baterię jak szalone, w uśpieniu telefon wytrzyma nawet tydzień, ale pograsz co najwyżej 3h

Wysłane z mojego HTC Sensation Z710e za pomocą Tapatalk 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    OcwiK

no tak, tylko jakoś na Desire HD gdzie bateria ma 1200mAh to trzymała zdecydowanie dłużej... mogłem grać i grać, a tutaj 15 min w MC3 i już 70% nie ma...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mam podobny problem i już mnie szlak trafia..;/;/. Telefon jest naładowany do 100%, po 5 minutowej zabawie bateria spadła do jakiś 70% i telefon się wyłącza. Po włączeniu pokazuje 12% i zaraz się wyłącza, po 2-3 próbach włączenia telefonu, w końcu ruszył i bateria pokazuje 60-70%, po kolejnych 5 minutowych zabawach telefon się wyłącza i już bez ładowarki nie ma na co liczyć.

Już chyba przetestowałem wszystkie romy i nadal jest to samo, z tego co wyczytałem to wina baterii. Wymienię w następnym tygodniu na ankera 1900mAh, tylko musi pojawić się na allegro i powiem Wam czy to pomogło,czy nie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    OcwiK

@up Raczej bateria do wymiany. U mnie to chyba nie wina baterii, chociaż przetestowałem wszystkie ROM'y z Sense i na każdym sytuacja się powtarzała... Może coś z systemem? Kernel jakiś inny?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi