Skocz do zawartości
OcwiK

Bateria-bardzo szybko spada

Rekomendowane odpowiedzi

Ja już naprawdę nie mam sił do tego telefonu ;/, jeszcze jak na złość nie ma teraz na allegro ankera, a tej baterii z andidy nie chcę brać, no i anker 1900mAh, mam nadzieję, że się polepszy troszkę żywotność, a jak będzie dalej to samo to sprzedam to w cholerę...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Steelpl - mam dokładnie taki sam problem, zamówiłem Andide 1800Mhz, jak dojdzie dam znać czy pomogło i w jakim stopniu : )

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

majsterpl - czytałem wcześniej Twój temat i właśnie czekam, aż sprawdzisz tą bateryjkę ;) bo jeżeli będzie okej, to może też kupię tą andidę, i będę naprawdę wdzięczny jak dasz znać ;), bo już mi tyle razy ciśnienie podniósł, że zacząłem używać starej nokii od momentu, kiedy miałem ważny telefon i w trakcie rozmowy mi się wyłączył i nie chciał się włączyć.

---------- Post dołączono 23-09-13 o 17:43 ---------- Poprzedni post napisano 22-09-13 o 20:50 ----------

Dziś zauważyłem, że moja bateria jest lekko spuchnięta, więc u mnie to na 99% wina baterii ;), już zamówiłem na allegro ankera 1900mAh i powinna przyjść mi środa/czwartek tak więc przetestuje ją i dam znać co i jak, a jeżeli to nie pomoże to już nie wiem co zrobię, chyba go sprzedam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To czekam na wsze info. Ja 2 dzień mam sensacje i dopiero testuje baterie (telefon uzywany z 2lata), ale coś mnie się wydaję, że trzymała będzie krótko. Wczoraj odaplilem na chwile Real Race i bateria spadała w niesamowitym tempie (1-2% na minute) :mad:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Akurat w przypadku wymagających gier to normalne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To też, ale bateria już na wymarciu raczej jest, sam mam półtora roku telefon i też już w nic nie pogram, a kiedyś spokojnie mogłem sobie pykać w różne gry i bateria nie spadała tak szybko.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Także kupno bateryjki mnie czeka. Wcześniej tylko poczytam relacje @up tych nie markowych. Albo od XE

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bateria Andida przyszła. Jak narazie 0 nagłych "śmierci" telefonu. % baterii stały, aczkolwiek spada ; d

Pojawił się nowy problem. Straszne problemy z zasięgiem. Nie wiem jaki wpływ na to miała wybulona bateria, ale teraz cięzko się do mnie dodzwonić i w odwrotną stronę również. Miał ktoś podobny problem ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Do mnie również przyszła bateria ;) bedę testował dzisiaj.

majsterpl - ja miałem problem z zasięgiem typu, że często mi gubiło i nie łapał tak dobrze i ostatnio pomógl rom Revelation 1.0.2 | JB | Sense 4+ | kernel 3.4.10 By SebastianFM

http://forum.android.com.pl/f321/revelation-1-0-2-jb-sense-4-kernel-3-4-10-by-sebastianfm-313514/

---------- Post dołączono o 18:55 ---------- Poprzedni post napisano o 17:18 ----------

Sprawdź ;) mam nadzieję, że Tobie też pomoże.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zrestartowałem telefon i wyciągnąłem kartę SIM, po tym zabiegu wszystko działa jak powinno, mam nadzieję, zę tak się utrzyma. Telefon katowany 4h Final Fantasy III wkońcu wylądował na ładowarce, więc wszystko w porządku. Winna była bateria. Jeśli ktoś ma podobny problem, szkoda się denerwować, lepiej kupić nową baterie... i po kłopocie : ) Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi