Skocz do zawartości
OcwiK

Bateria-bardzo szybko spada

Rekomendowane odpowiedzi

Powiem tak, jestem mega zadowolony z baterii ANKER 1900mAh, polecam ją każdemu! Bardzo szybko się naładowała i trzyma wyśmienicie ;), tak jak wcześniej majsterpl napisał, że szkoda nerwów na telefon i lepiej od razu wymienić baterię.

Telefon chodzi już 5h, obecnie jest 73% baterii, jakąś godzinę jeździłem na automapie, trochę pograłem, gadu cały czas odpalone, gps, transmisja danych i aż miło patrzeć jak trzyma bateria ;):), tak jak napisałem, jestem meega zadowolony i do tego rom "Revelation 1.0.2 | JB | Sense 4+ | kernel 3.4.10 By SebastianFM" wszystko działa wyśmienicie. Telofon dostał drugie życie ;)), jak włączę oszczędzanie energii to pewnie jeszcze lepiej pociągnę ;)).

Osobiście nie gram w jakieś wymagające gry bo nie mam na to czasu, praca itp. ale na jakiejś pewnie przetestuje ;))

---------- Post dołączono o 20:16 ---------- Poprzedni post napisano o 12:40 ----------

13h na baterii - 38% ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up - tak z ciekawości, ile godzin świecił Ci ekran?

---------- Post dołączono o 20:38 ---------- Poprzedni post napisano o 20:27 ----------

Dokładny czas widać widać po kliknięciu na ekran na liście procesów pod wykresem w menu zasilanie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie 52minuty swiecenia ekranu, 20h na baterii juz i 75% : D

Lepiej niż stara nokia ; d

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć właśnie mam problem z moim telefonem bateria trzyma tyle ile nie powinna wygląda to tak że podczas korzystania z telefonu bateria szybko spada zwykle po 2% na raz.Telefon odłączylem w nocy od ladowania bylo 100% rano gdy sie obudzilem bylo już 93% dziś od rana korzystam dosyć normalnie czyli siedzę na wifi okolo 1 godzine i spadlo do 50% zauważylem też że bateria szybko schodzi przy wyłączonym ekranie nie wiem co się dzieje proszę o pomoc

Ps bateria jest nowa po pierwszym ladowaniu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    OcwiK

6 minut w Hill Climb Racing i spadło 10% baterii, dobrze czy nie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witajcie,wpadł mi w ręce Sensation z baterią blue star 1400mAh niestety. Bateria szaleje,ładuje ją do 100% odpinam ładowarkę i stoi na 100% z 30 minut. Po restarcie pokazuje 97% i w ciągu 5 minut spada do 88% siedze na CM10.2 od albinoman. To wina baterii,nie romu prawda? Czy andida to dobry wybór? Niestety na ankera za bardzo mnie ne stać żeby się szarpnąć. A co powiecie na andide od HTC EVO 3D? Ma to sens?

Wysłane z mojego HTC Sensation przy użyciu Tapatalk 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    OcwiK

No mi nawet potrafi stać na tych 100% przez 50-60min, później włączę grę i po 5 minutach jest 83%...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja niestety nie mam porównania, bo nie gram na smartfonie, ale 5 minut grania i 83% po 1h od ładowania...

Od ładowarki odłączony po 8, w pracy dzwonię często, a wyświetlacz się nie świeci podczas połączenia - i tak nisko wypadł, chyba, że kwestia proporcji czas działania w stosunku do reszty (screen nie dzisiejszy).

iZgdbnF.png

A Twoja bateria cyberain coś przekłamuje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@SZOPENRAPU

A myślisz że lepiej kupić Andide do Sensation,Andide do Evo 3D czy oryginał do Sensation XE?

Wysłane z mojego HTC Sensation przy użyciu Tapatalk 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi