Skocz do zawartości
alien2004

Android 4.2.2 SDK3.3.1 dla Pentagram Quadra 9.7

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Tak się dzisiaj zastanawiałem, czy jest możliwość skopiowania sterowników odpowiedzialnych za modem 3g (chodzi o e3131) z androida 4.4 lub oryginalnego pentagrama 4.2 i wrzucenie do do softu aliena ?

Z tego co się orientuje to na pewno plik 3g_dongle.cfg musiałby ulec podmianie i powstaje pytanie czy jeszcze któryś ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    afcht

a co zrobić żeby ten tablet działa z modemem E367 HSPA+ ? bo ikonka zasięgu się pokazuje ale nic poza tym się nie dzieje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

identyczna sytuacja jest z e3131. Ja będę kombinować jutro rano, ale może alien lub miraz mają jakiś pomysł :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Już kiedyś była dyskusja na ten temat.

Może ta informacja pomoże - https://www.mediafire.com/?x7noq3a9uh7y67n.

Na żółto dodałem informacje dla E3131.

---------- Post added at 16:52 ---------- Previous post was at 16:51 ----------

Modemu E367 brak na liście zgodnych z Quadrą.

Można próbować skorzystać z PPP Widget lub zrobić to co proponuje przemekwoj (modyfikacja/uzupełnienie plików odpowiedzialnych za pracę modemu - patrz mój załącznik).

Edytowane przez Zecik123

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja niestety Wam nie pomogę z powodu braku modemu, a dostosowanie go na oślep trochę mija się z celem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja też nie pomogę, ale mogę tylko powiedzieć, że robiłem 2 podejścia i do tego celu 2 razy kupowałem ten modem. próbowałem chyba wszystkiego co udało mi się znaleźć w sieci. Mi się nie udało i ostatecznie modem sprzedałem :muqq:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam! Mam kilka pytań. Po pierwsze dzięki dla modyfikatorów softu. Teraz działam na sofcie aliena.A teraz pytania. Mam nieorginalną ładowarkę do tabletu.Chciałem zapytać jaka jest oryginalna ile amperów i ile volt. Drugie pytanie ile trzyma Wam bateria? I czy odkleja Wam się trochę ekran. Ewentualnie czy można to reklamować.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dane z oryginalnej ładowarki (Konnoc/Made in China):

MODEL: KNC019D-052250U

INPUT: 100-240V - 50/60 Hz 0.4A Max

OUTPUT: 5.2V=2.5A

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ma ktoś może pomysł dlaczego po godzinie lub dwóch w przeglądarce pojawia się error 404 i nie można otworzyć żadnej strony www. Poczta aqua mail działa choć nie zawsze, fb też ale zwykłe www nie. Nie pomaga restart przeglądarki ani wyłączenie w trybie Quick. Trzeba całkowicie wyłączyć tablet i włączyć jeszcze raz. Problem chyba nie jest związany z adblockiem ani konkretną przeglądarką bo występuje na wszystkich. Masakra

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Panowie, jakiś czas temu zainstalowałem soft od aliena i działa do dziś u mnie ale niestety muszę wysłać tablet do serwisu (odkleja mi się ekran od obudowy) i muszę wgrać na nowo oryginalny soft do quadry od pentagrama, czy moglibyście mi przypomnieć w jaki sposób to zrobić ? (proszę o łopatologiczne wyjaśnienie)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi