Skocz do zawartości
kaluza88

Internet od operatora

Rekomendowane odpowiedzi

Otoz majac wczesniej komorke zablokowalem dostep do internetu w play, aby przypdakiem nie naliczalo czegos. Teraz dostalem dhd i po dniu zadzwonilem, zeby odblokowali, powiedzieli, ze mam czekac do 24 h. Kilka dni pozniej internet nie dziala dalej, wiec patrze play 24 i tam pisze blokada jest wylaczona. Dzis znow dzwonie i mowi, ze odblokowal i znow patrze internetu nie ma. Dlatego was sie pytam czy to wina operatora czy cos moge miec w ustawieniach telefonu. Moze cos przez przydapek wlaczylem. Jakby ci ti apndroid mam, ale przy wlaczonym jak i wylaczonym internet nie dziala.

Kolejny problem to wykupienie w play pakietu 100 mb i w play 24 patrze zosralo 84 mb, a tak jak psialem wogole nie moglem sie polaczyc, a w historii polaczen zero polaczen z internetm wiec pytanie moje to gdzie sa te 16 mb xd?

Ogolnie sie napsialem i nie wiem czy bedzie wam sie chcialo czytac tych wypocin ;) i to jeszcze bez "alta" , ale bede wdzieczny za odpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Proponuję wejść w menu i wybrać "konfiguracja" i przelecieć jeszcze raz ustawienia.Po tym zabiegu powinno pomóc..ale jeszcze możesz spróbować w ustawieniach wybrać (w Twoim przypadku) sieci zwykłe i bezprzewodowe,sieci komórkowe,punkty dostępowe i tam zobaczyć,czy masz zaznaczone Play? A co do pytania drugiego...może policzyli ci tylko tyle MB ile dni Ci pozostało do końca okresu rozliczeniowego????

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Druid

A czy masz blokadę na strefę internetu z Plusa?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

na odblokowanie usług czeka sie jakies dwa dni a co do tego ze kupiles 100 a masz 85 to dlatego ze 100 jest dzielone przez dni jakie zostally ci do konca okresu rozliczeniowego

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co do pakietu to rzeczywiscie o tym zapomnialem, ale co do internetu w opcjach mam zaznacozone p4 i nic innego nie mam, a po przelecenu przez konfiguracje tak samo dalej jest ;/. Ktos pisal o plusie to jak to sprawdzic?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Matt93

koło kresek zasięgu jest literka R jeśli masz zasięg plusa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Restartowałeś po tym telefon ? Po takich blokadach wskazane jest wyłączenie telefonu i wyciągnięcie karty sim. Jeśli to nie zadziała to przywróć ustawienia fabryczne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przepraszam, ze odswiezam, ale problem byl z apnem. Znalazlem gdzies jak powinny byc ustawione to tylko apn na internet, ale znalazlem gdzies takie ustawienia:

apn: internetapndroid

haslo: jw

serwer: jw

mmsc: null

protokol mms wap 2.0

mcc 260

mnc 06

typ apn defualtapndroid

Podejrzewam, ze nie powinno tak byc, ale jakims cudem dziala wszystko :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi