Skocz do zawartości
Degenerat

Martwa Defy+

Rekomendowane odpowiedzi

Zachciało mi się bawić w wgrywanie niestandardowych romów do mojej Defy+ jak w każdym poprzednim telefonie i tym razem nie wypaliło...

Zrootowałem poprawnie telefon zgodnie z TYM poradnikiem.

Wszystko poszło sprawnie, root działał, jednak nie działał standardowy recovery (power on z wciśniętym wol-), wyskakiwała ikonka androida z wykrzyknikiem i nic więcej się nie działo.

Zainstalowałem ROM Manager i tam wykrywało mi wersję 5.X, zainstalowałem 2.X i 3.X i to samo...

2init działało normalnie, jednak za cholerę nie mogłem wgrać cwm recovery.

Udało mi się wgrac jakiegoś chińskiego androida 4.1

Tam podobnie recovery nie działało.

Zainstalowałem CWM dla defy STĄD, chciałem wgrać innego ROMa, ale już podczas próby właczenia telefonu utykał na logu motoroli (ten, który miałem wcześniej)

Recovery tak samo nie działał.

Próbowałem przywrócić softa z plików .smf ściagniętych podczas rootowania telefonu, jednak nic się nie zmieniało.

Nadal nie reagował i wieszał się na logu motoroli, a recovery na logu androida z wykrzyknikiem.

Zacząłem postępować według instrukcji z TEGO tematu, wgrałem standardowy .sbf, wgrywanie poszło idealnie, jednak od tego czasu telefon kompletnie umarł.

Nie da się go właczyć, nie działa nawet bootloader, aby cokolwiek z nim robić, nie da się go włączyć w trybie recovery, podłączając ładowarkę na ułamek sekundy miga dioda na biało i kompletnie nic się więcej nie dzieje.

Co można w takim wypadku zrobić?

Podłączony do ładowarki, jak i usb, niezależnie czy z baterią, czy bez kompletnie na nic nie reaguje, niepodłączony również jest martwy.

Proszę o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kairi

Bateria naładowana? spróbuj kabelkiem serwisowym

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi