Skocz do zawartości
Gajani

Aktualizacja do 4.2.2 i htc sense 5

Rekomendowane odpowiedzi

Gajani

Otóż wyszła ostatnio ta aktualizacja do 4.2.2 i htc sense 5. Swój telefon kupiłem jakiś miesiąc temu .Nie było przy nim nic kombinowane i pani w sklepie zapewniała mnie że telefon nie pochodzi z żadnej sieci.Z tego co wyczytałem aktualizacja powinna pojawić się sama po podłączeniu wi-fi.I tutaj pojawia się problem bo coś takiego się nie pojawiło .Na stronie HTC jest napisane że samemu można sprawdzić aktualizację i jest drugi problem.

" 1. Przejdź do pozycji Ustawienia, a następnie stuknij polecenie Informacje.

2. Stuknij pozycję Aktualizacje oprogramowania. Telefon HTC One X/One X♥+ sprawdzi, czy dostępne są aktualizacje."

Tylko że u mnie nie ma takiego czegoś jak "Aktualizacje oprogramowania" .Byłbym o wiele spokojniejszy gdyby ktoś mi wytłumaczył o co chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

przepisz tutaj wszystko co masz w "Informacje o oprogramowaniu" w zakładce "Informacje" ustawień...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gajani

1.Wersja systemu Android

4.1.1

2.Wersja HTC Sense

4+

3.Wersja oprogramowania

Android Revolution HD 7.0 bymike1986

4.Poziom HTC SDK API

4.63

5.Wersja rozszerzenia HTC

HTCExtension_Sense45_1

6.Więcej:

1.Wersja jądra

3.1.10-gf362097

[email protected]#1

SMP PREEMPT

2.Wersja pasma podstawowego

3.1204.168A.32

3.Wesrja kompilacji

1.17.401.3 CL135278 realase-keys

4.Wersja przeglądarki

WebKit/534.30

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    lozys

Pani w sklepie Cie okłamała ponieważ było grzebane w telefonie. Nie masz oryginalnego oprogramowani, dlatego nie masz aktualizacji. Poradniki co i jak zrobić by powrócić do oryginalnego oprogramowania znajdziesz na forum.

Choć w sumie łatwiejsze będzie zainstalowanie androida revolution HD w wersji z androidem 4.2.2 z sense 5, aniżeli bawienie się w powrót do stocka. Nie jest to trudne, a poradnik co i jak zrobić znajdziesz w opisie z jakimś romem w dziale romy&modyfikacje. Link do najnowszego romu znajdziesz na forum XDA

Edytowane przez kiler73
    Wcześniejszy post został usunięty.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gajani

A co teraz z gwarancją ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

fabryczna HTC w tym momencie może zostać zakwestionowana - bootloader został odblokowany, więc możliwe, że w razie naprawy w Regenersis odmówią naprawy gwarancyjnej

zależy od serwisanta

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    lozys

Teoretycznie wgrywając inne oprogramowanie niż oryginalne tracisz gwarancje, ale w praktyce różnie to bywa. Przed oddaniem do serwisu trzeba wgrać oryginalny rom i zablokować bootloader i przy odrobinie szczęścia powinni Ci naprawić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Można liczyć na szczęście ale fakty są takie że telefon nie ma gwarancji, stracił ją w momencie odblokwowania bootloadera i jeżeli zależy Ci na niej to idź do tego sklepu i powiedz to tej miłej Pani oraz zarządaj zwrotu pieniądzy bo wprowadziła Cię w bład

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up

powodzenia w udowadnianiu po miesiącu od zakupu, że w takim stanie kupił od niej telefon ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Pepi75

Panowie ja mam takie pytanie kupiłem fabrycznie nowego HOX-a i jest tam już ponoć fabrycznie zainstalowany android 4.2.2 a nie chciałem mieć takiego bo jest gorszy moim zdaniem czy jest jakaś możliwość gwarancyjenego powrotu do 4.1.1?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi