Skocz do zawartości
misiek735

tutorial Wgrywanie 3plikowca z nowym bootloaderem/nowym modemem!! by misiek735

Rekomendowane odpowiedzi

misiek od dawna jest tu niewidoczny,wie ktoś coś nt temat? Mam najnowszy rom xeo 4.4.2 i nie wiem czy moge wgrać ten 4.1.2 z nowym bt...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Owszem, jestem tu niewidoczny gdyż jak widać zmieniłem model telefonu...

Nie jestem zbytnio na czasie względem n7100 i nie wiem czy wyszło coś nowego, ale skoro masz najnowszy xeo 4.4.2 to możesz wgrać wersję 3plikowca z bootloaderem od 4.4.2- jest w pierwszym poście. Flaga najprawdopodobniej zostanie nabita przez co stracisz gwarancję (o ile ją masz, a pewnie masz)- kilka stron wcześniej ludzie narzekali na ten problem.

Nie chce wprowadzać w błąd, bo tak jak napisałem zmieniłem model, i już tutaj powolutku nie zaglądam- więc jeśli jakiś zapaleniec chce przejąć wątek to zapraszam na PW. Z racji obowiązków mogę odpisywać z opóźnieniem dlatego proszę o cierpliwość.

Apropo flagi- kolega alexndr z forum n9005 napisał że flaga nabija się poprzez custom kernel bądź custom recovery. Nikt nic nie wspomniał o bootloaderze, więc dziwię się że flaga zostaje nabita- w końcu soft to w 100% stock z pitem... A może baseband ma na to wpływ? Nie wiem, i powoli już "wyrosłem" z chęci nauki i dociekania dlaczego co i jak.

Pozdro

Edytowane przez misiek735

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na wstępie przeproszę za tak odgrzanego kotleta, jednakże chciałem zapytać, czy Ktoś ma w archiwum rom trzyplikowy od miśka: Soft 4.1.2 - bootloader nd3 (4.4.2) który jest wstanie udostępnić ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Stryczek87 ja mam, ale na chomiku.

• Piwko! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi