Skocz do zawartości
misiek735

tutorial Wgrywanie 3plikowca z nowym bootloaderem/nowym modemem!! by misiek735

Rekomendowane odpowiedzi

robiłem tak jak w poradniku i mam wszystko na official i na 0 csc na xeo a mimo to nie moge powtwierdzic "zasad i warunków aktualizacji" przez co nie mam aktualizacji OTA. Cały czas pokazuje mi sie ikona w gornym lewym zeby potwierdzic te informacje i jak klikam to wyskakuje "uwaga Błąd Przetwarzania"

edit:

Przed chwilą urządzenie sie zarejestrowało uff

Edytowane przez kurek99

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czyli dobrze Ci poradzilem :)

Napisane za pomocą aplikacji Forum Android.com.pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    AdamR

Oki, dziś ponownie podszedłem do tematu z 1plikowym romem na polske teraz mam od góry no,official,official przy wciśnięciu aktualizacji z poziomu nota wyskakuje, że mam najnowsze oprogramowanie jednak nadal w kies mam csc XXX no i jest napisane, że nie moge zaktualizaować przez kies. czy jeżeli zrobie root przez odin zmienie csc i zrobie unroot to zmieni mi się status czy lepiej zostawić jak jest bo telefon znajdzie mimo wszystko aktualizacje ??

Edytowane przez AdamR

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak chcesz mieć aktualizacje przez Kies to tak zrób:

1 Wgranie oryginalnego romu XEO dla polski

2 root telefonu

3 Instalacja apki do zmiany productu z xxx na xeo

4 Instalacja apki do wyzerowania licznika, i wyzerowanie.

5 unroot i wipe

6 Wgranie oryginalnego romu xeo bez roota

Inaczej nidyrydy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    AdamR

Oki, jutro tak zrobię jak piszesz, ale skąd to xxx i co to oznacza tak w ogóle? skoro aktualizacja z poziomu nota działa to mimo wszystko nie znajdzie aktualizacji jak będzie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

csc jest to oznaczenie regionu a nie wiem jaki region ma oznaczenie xxx ;/ a masz imei zgodny z pudełkiem?

Może i kiedyś znajdzie aktualizacje jeśli jest taki region xxx tylko gorzej jak Ci padnie (wypluć) telefon i jak zaniesiesz do serwisu z oznaczeniem xxx to może być lipa. Powinno być xeo albo brandowane pls itp

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    AdamR

poczytałem na xda i widzę, że taki "problem" występuje u różnych osób na świecie i żaden magic nie znalazł na to odpowiedzi jak na razie więc odpuszczam temat, ważne, że z poziomu nota szuka aktualizacji i odpowiada że jest najnowsza a z kiesa nigdy nie korzystałem więc nie widze problemu - czy ktoś z Was w ogóle robi aktualizacje przez kies?.

Dwa razy oddawałem noty raz NI i raz NII do serwisu przyweracając official i nigdy nie sprawdzałem csc i nikt nigdy nie do niczego nie przyczepił

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    csc jest to oznaczenie regionu a nie wiem jaki region ma oznaczenie xxx

moim zdaniem oznacza ze wgrane oprogramowanie nie jest zgodne z CSC ustawionym w telefonie, ew. "nieznane".

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Panowie, czytam już kilka wątków i nie wiem już w którym mogę zarzucić nurtujące mnie zagadnienie,a mianowicie kolega dostał z zagranicy Nota II o symbolu SCH-N719, jest to model na Chiny i tylko takie wersje softu na niego można oficjalnie znaleźć. Podzespoły ma właściwie takie same poza tym że ma dual sim. Czy jest opcja, żeby wrzucić mu softa powiedzmy od normalnego N7100? W tamtym sofcie jest tylko język chiński, koreański i angielski, lecz nawet po wybraniu angielskiego większość aplikacji podkłada sobie różne fazy po chińsku, aplikacje również są inne fabrycznie, nie da się z tego fona korzystać. Zagadnienie mnie zaciekawiło dlatego też podjąłem się próby zrobienia czegoś z tym fonem. Co o tym myślicie?

Telefon jest taki: Samsung SCH-N719 Galaxy Note 2 CDMA Detailed Specs | Technical Datasheet | PDAdb.net

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Możesz spróbować wrzucić jednoplikowy soft dla polski, ale najpier wykonaj kopię zapasową calego systemu i efs za pomoca custom recovery (o ile takie istnieje na ten telefon)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi