Skocz do zawartości
Masss

Zagar z data (obrazek) oraz Wiecej miejsca na ekranie

Rekomendowane odpowiedzi

Masss

Witam.

Szukam widgetu z obrazka nizej :) chodzi o ta date z zegarem...

Mam TypoClock, ale nie widze tam opcji, zeby mozna bylo dodac miesiac i rok....

2.png

Druga sprawa. Czy jest mozliwosc dodania wiekszej ilosci ikonek na pulpit :)

Standardowa wielkosc to 4x4, a nie chcialbym np. dodac widget z pogoda, no ale niestety nie ma miejsca juz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zainstaluj beautiful widgets. Po dodaniu na pulpit smaller weather widget będziesz miał w jednym pasku czas, datę i pogodę, do tego naciśnięcie każdej z tych rzeczy będzie mogło odpalać osobną, ustawioną przez Ciebie aplikację (ja na przykład przy zegarze mam budzik, przy dacie listę rzeczy do zrobienia, a pogoda odpala pełną aplikację pogodową).

Do ikonek jest aplikacja more icons, czy jakoś tak.

Sent from my LG-P500 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    karpiu
    Witam.

Szukam widgetu z obrazka nizej :) chodzi o ta date z zegarem...

Mam TypoClock, ale nie widze tam opcji, zeby mozna bylo dodac miesiac i rok....

Druga sprawa. Czy jest mozliwosc dodania wiekszej ilosci ikonek na pulpit :)

Standardowa wielkosc to 4x4, a nie chcialbym np. dodac widget z pogoda, no ale niestety nie ma miejsca juz.

Co do widgetu ze screena to na 100% jest to Typoclock. Spróbuj pobrać najnowszą wersję z xda.

LauncherPro posiada opcję zmiany parametrów siatki:

Preferences-Homescreen settings-Number of columns & Number of rows - zmieniasz na jaką chcesz wartość, domyślna tak jak napisałeś to 4x4, maksymalna 10x10.

Inne launchery typu ADW, ADW EX również, poszukaj w opcjach.

Edytowane przez karpiu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x