Skocz do zawartości
JaW

Czarny Status Bar w Milestone 2

Rekomendowane odpowiedzi

JaW

Nie mogłem jednak znieść widoku białego paska w MM2, lubię czarne, ciemne tematy, a biały pasek psuł mi całą kompozycję :) Poprzednie próby skończyły się uwaleniem systemu i przywracaniem go poprzez RSD Lite - podmieniałem cały Theme z Droida 2. Teraz podmieniłem sam pasek i wygląda na to, że jest OK.

s2.jpg

Tak to wygląda, jedyną wadą (dla mnie niewielką) jest to, że nie widać godziny.

Przepis - kto chce się pobawić:

1.Wymagany root, można go zrobić za pomocą z4root - opcja Permanent Root działa bezbłędnie na Milestone 2. Aplikacja do pobrania z XDA

2. Program Metamorph - dostępny w Markecie za darmo.

3. Zip i instrukcja z tej stronki.

Działa dobrze, powiadomienia są widoczne, prezentuje się fajnie. Może ktoś ma jakieś inne sposoby, uwagi itp?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wielkie dzieki, teraz mam czarny statusbar na ktorym nie widac tekstu. Wiec prosba - albo skin do MetaMorpha zmieniajacy czcionki zegara i powiadomien na widoczne albo oryginalny/zblizony do oryginalnego statusbar.

Wyslane z MotoMilestone 2 za pomoca Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    JaW

Hm, nie brałem pod uwagę tekstu na pasku, dla mnie to nieistotne. Powiadomienia sa w postaci ikonek lub migającej diody, wiec dla mnie brak tekstu nie jest dużą wadą. Ale sprobuję w wolnej chwili poszukac jasnego lub przezroczystego Status Bara - chyba że ktoś ma inne rozwiązanie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mi akurat to sie przydawalo. Zegar sprawia bym sie nie zasiedzial wiec jest mi strasznie potrzebny. Tekst sie przydaje przy smsach - od razu wiadomo czy chodzi o cos waznego czy moze poczekac.

Czarny bar wyglada super, bardziej chcialbym biale czcionki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bardzo fajne, wielkie Ci dzieki. Jutro zobacze i podrzuce screenshota jak u mnie wyglada.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    shade_

zainstalowalem ten program i calkiem fajnie zmienia statusbar ale czy jest mozliwy powrot do oryginalu? bo jak aplikacja jest czarna albo pasek czarny to i tak nic nie widac poniwaz czcionka jest czarna a pasek zmienia na przezroczysty

Sent from my MotoA953

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W wątku o MetaMorphie na forum jest powiedziane że się nie da. Można jedynie przywrócić backup.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    shade_

czyli musze teraz poszukac theme ktory bedzie mial stockowy bialy pasek. jednak ten transparent to pomylka,musi byc jednolity kolor.

Sent from my MotoA953

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    shade_

ok, próbowałem szukać ale nic z tego nie wyszło, więc zrobiłem sam biały pasek. jak ktoś chce wrócić do "oryginału" to dołączam mój biały theme paska do wgrania MetaMorphem

StatusBar-White.zip

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi